Fot. Bartek Kucz Kuczkowski

Dawid Podsiadło ponownie przekłada stadionowe koncerty. Ale jest też dobra wiadomość


19 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Stadionowe koncerty Dawida Podsiadło odbędą się dopiero w 2022 roku. Artysta podzielił się jednak także dobrą informacją, dzięki której z pewnością nie będziecie chcieli zwracać biletów.

Stadionowe koncerty Dawida Podsiadło dopiero w 2022

Obostrzenia związane z pandemią uniemożliwiają organizacje wydarzeń w takiej formule, w jakiej widzą je zarówno artysta jak i organizatorzy. Dawid Podsiadło ogłosił właśnie, że na stadionowe koncerty przyjdzie nam poczekać jeszcze dłużej, bo aż do czerwca 2022, ale jednocześnie podzieli się z fanami dobrą wieścią.

Przeczytaj: “Będę dawał” – obiecał Dawid Podsiadło na Open’er Park. Czy rzeczywiście dał? – relacja z festiwalu

Chciałbym przychodzić do Was zawsze z dobrymi wiadomościami, aczkolwiek tym razem niestety nie mam wyłącznie takich.

Wiem jak wiele dla Was znaczą stadionowe koncerty, na które kupiliście bilety, i na których mamy się spotkać i przeżyć „czas naszego życia”. Wiem o tym, bo po pierwsze czytam od Was wiadomości, gdzie mówicie mi ile to dla Was znaczy, a po drugie dlatego, że sam tylko o tym marzę, żebyśmy spotkali się na stadionach i grali, i śpiewali, i zapisali to na zawsze w sercu czy głowie.

Jednak w życiu często uzależnieni jesteśmy od czynników zewnętrznych. Pandemia i jej konsekwencje mają wpływ na każdy, najdrobniejszy aspekt naszego życia. Zmieniają się więc też zasady organizacji wydarzeń kulturalnych, masowych etc.

I w świetle tych zmian, jesteśmy zmuszeni przenieść stadionowe koncerty. Rozumiem, że wielu z Was to rozczaruje, rozumiem, że wielu z Was obarczy mnie osobiście winą za te przenosiny.
Aczkolwiek jeśli stadiony mają się wydarzyć, to wydarzą się w zgodzie z obostrzeniami, zapewniając Wam jak największy procent bezpieczeństwa, i z jak najwyższą jakością wydarzenia. Nie ma innej opcji.
Prosimy Was o zatrzymanie swoich biletów i wytrzymanie kolejnych miesięcy. Wierzę, że jesteśmy zmuszeni przenieść się po raz ostatni. Wszyscy posiadacze biletów otrzymają również oficjalne oświadczenie od organizatorów.

Dawid Podsiadło zapowiada nową płytę, którą zagra podczas koncertów stadionowych

Nowe daty koncertów to:

  • 4 czerwca 2022 – Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 18 czerwca 2022 – Stadion Wrocław
  • 25 czerwca 2022 – Stadion Śląski

Podczas tych wydarzeń usłyszymy już materiał z nowej płyty Dawida. Jest na co czekać!

Jeśli chcielibyście mieć uśmiech po tych informacjach, to mogę jedynie powiedzieć, że tęsknię do Was i zdradzić Wam, że gdy już się na tych stadionach spotkamy, to będziemy mogli się cieszyć nowym albumem. Który tam będzie. Wyśpiewywany. (to chyba pierwsze takie publiczne ogłoszenie o nowej płycie – sam się podekscytowałem.)

Stadionowe koncerty Dawida Podsiadło odbędą się dopiero w 2022 roku. Artysta podzielił się jednak także dobrą informacją, dzięki której z pewnością nie będziecie chcieli zwracać biletów. Stadionowe koncerty Dawida Podsiadło dopiero w 2022 Obostrzenia związane z pandemią uniemożliwiają organizacje wydarzeń w takiej formule, w jakiej widzą je zarówno artysta jak i organizatorzy. Dawid Podsiadło ogłosił […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →