Dawid Podsiadło gra z Blowkiem w nową grę „Star Wars Squadrons”


09 października 2020

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło spotkał się z Blowkiem na premierowym evencie gry Star Wars: Squadrons. Panowie podjęli pady i rozegrali wspólną rundę.

Reklama

Dawid Podsiadło o swojej pasji do gier

Blowek to jeden z najpopularniejszych twórców na polskim YouTubie, a Dawida Podsiadło przedstawiać chyba nie trzeba. Choć oprócz tego, że od kilku lat, Dawid większość czasu spędza ze swoimi utworami na najwyższych miejscach list przebojów, jest on również ogromnym fanem gier. O swojej pasji powiedział w wywiadzie dla Komputer Świat:

Nawet w okresach wzmożonej aktywności zawodowej, znalazłem sposób, by z grania nie rezygnować. Nie jestem od niego uzależniony, więc zdarzają mi się dłuższe przerwy, ale były trasy w których oprócz walizki z ciuchami, miałem także walizkę z PlayStation.

Podsiadło i Blowek zagrali razem w grę

Dla Blowka z kolei Dawid jest idolem, o spotkaniu z którym youtuber marzył od dawna i to marzenie właśnie spełnił. Podsiadło i Blowek spotkali się podczas eventu z okazji premiery nowej gry Star Wars: Squadrons. Oboje okazali się ogromnymi fanami tego uniwersum.

Blowek Podsiadło

Poza zwiedzaniem realnych rozmiarów statku X-Wing, panowie złapali za pady i rozegrali wspólną grę, podczas której Blowek zapytał piosenkarza między innymi o stres związany z tym, co robi, współprace muzyczne, które wspomina najlepiej i czy jest jakaś jego piosenka, której ma już dosyć.

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę… Cóż, jak na fanów gier nie poszło im najlepiej, choć szli łeb w łeb. Ale nie będziemy zbyt wiele zdradzać. Zobaczcie sami!

Dawid Podsiadło spotkał się z Blowkiem na premierowym evencie gry Star Wars: Squadrons. Panowie podjęli pady i rozegrali wspólną rundę. Dawid Podsiadło o swojej pasji do gier Blowek to jeden z najpopularniejszych twórców na polskim YouTubie, a Dawida Podsiadło przedstawiać chyba nie trzeba. Choć oprócz tego, że od kilku lat, Dawid większość czasu spędza ze […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.