kadr z teledysku „Pa2ałsta"

Czyżby Tede szykował nową płytę z inną wytwórnią? Mamy komentarz managera artysty

Podziel się newsem:

Tede rozpoczyna współpracę z wytwórnią Sony Music Poland. Poprosiliśmy jego managera o komentarz w tej sprawie. Sprawdź!

Tede i Sony Music

Poproszony o wypowiedź odnośnie relacji TDF-a z Sony manager rapera powiedział, że nowa płyta warszawiaka wyjdzie nakładem labelu Wielkie Joł, jednak w dystrybucji Sony Music Poland. Dokładne szczegóły wydawnictwa, takie jak tracklista czy data wydania, nie są jeszcze znane, wiemy jednak na pewno, że jest już w drodze.

Ostatnie ruchy Tedego

Nowa solówka to nie jedyny projekt, nad którym pracuje Tede. Raper planuje także wspólny krążek z Borixonem. Założyciel chillwagonu i szef wytwórni Wielkie Joł przez lata pozostawali w konflikcie. Pogodzili się oficjalnie na jubileuszowym koncercie, którym Tede świętował 20-lecie od wydania krążka S.P.O.R.T. (tu przeczytacie naszą relację z tego wyjątkowego wydarzenia).

To było dla mnie mocne przeżycie. Powrót i to nasze spotkanie. Jacek mnie zaczepił na jakimś tam koncercie i zaproponował, żebym wpadł na ten jubileusz S.P.O.R.T.-u. Często przejeżdżałem obok domu jego rodziców i byłem ciekaw, co u niego słychać.

– skomentował Borixon

Zakończenie sporów pomiędzy dwojgiem raperów to nie wszystko. Tede posunął się o krok dalej – dołączył do składu chillwagon, któremu przewodzi Borygo. Dograł gościnną zwrotkę w tracku 3wagon.

Borixon ujawnił informację o kooperacji z Tede podczas wywiadu z Piotrem Kędzierskim dla Onetu.

Tego nie będę ukrywał, będzie płyta z Tede. Nie powiem kiedy, ale będzie. Planujemy to, rozkminiamy mocno. Mamy fajne pomysły i wiemy już, jakich ludzi w to zaangażować. Będzie to i będzie to naturalnie, nie na siłę.

– wyznał

Tede rozpoczyna współpracę z wytwórnią Sony Music Poland. Poprosiliśmy jego managera o komentarz w tej sprawie. Sprawdź! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Tede i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →