Kadr z „NBCT LEGACY: Białas + Solar / s01e01”

Chcesz zostać raperem nagrywającym w studio Nobocoto? Teraz to możliwe


03 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Nobocoto Studio rusza z akcją dedykowaną młodym talentom, w ramach której odwiedzi pięć polskich miast specjalnym busem. Sprawdź szczegóły!

Nobocoto Talents, czyli jak zagrać na SBM FFestiwalu i dostać się na kanał SBM Starter

Nobocoto Talents to inicjatywa studia nagraniowego prowadzonego przez Solara i Białasa, która ma na celu wesprzeć utalentowanych zawodników spoza Warszawy w realizacji marzenia o nagrywaniu rapu. W ramach tej akcji stworzyli mobilną przestrzeń do robienia muzyki, czyli specjalny bus, którym odwiedzą pięć polskich miast. Gdzie można będzie spróbować swoich sił na majku?

Nobocoto Talents – przystanki na trasie

3 czerwca – Koszalin (Hala Widowiskowo Sportowa)

4 czerwca – Piła (Stadion Powiatowy)

5 czerwca – Kalisz (Arena Kalisz)

6 czerwca – Kielce (Kieleckie Centrum Kultury)

7 czerwca – Rzeszów (Estrada Rzeszowska)

Na przestrzeni lat przekonaliśmy się, że raperzy z mniejszych miast są często niedostrzegani, czy też mają problem z wybiciem przez brak znajomych w branży. Dlatego też chcemy pomóc Wam w przebiciu się do szerszej publiczności i zaprezentowaniu się na jednym z największych rapowych festiwali w kraju!

– komentują organizatorzy akcji

Projekt to nie tylko szansa na wykazanie się artystów z mniejszych miast – jest on również pewnego rodzaju konkursem. Ma wyłonić spośród wszystkich kandydatów tych najbardziej utalentowanych, którzy dostaną szansę na stworzenie kariery – utwory zwycięzców zostaną opublikowane na kanale SBM-u. Artyści będą mogli również zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności, grając na mobilnej scenie Red Bulla podczas SBM FFestivalu. Halo, raperzy z małych miejscowości – pełna mobilizacja!

Przeczytaj także: White 2115 otrzymał wyróżnienie od ZPAV, choć Pretty Boy nie miał jeszcze premiery

Może być zdjęciem przedstawiającym mapa i tekst „NOBOCOTO TALENTS ONTOUR KOSZALIN 3.06 PÍŁA 4.06 NOBOCOTO STUDIO NA MOBILNEJ SCENIE RED BULLA w TWOIM MIEŚCIE KALISZ 5.06 KIELCE 6.06 x RZESZÓW 7.06 NOBOCOTO SBM FFestival SBM starter, RedBull”
żródło: Facebook Nobocoto

Przeczytaj także: NBCT LEGACY z nowym odcinkiem, gościnnie Żabson i Janusz Walczuk

Nobocoto Studio rusza z akcją dedykowaną młodym talentom, w ramach której odwiedzi pięć polskich miast specjalnym busem. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Nobocoto Talents, […]

Reprezentanci SBM Label na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →