“BLACKPINK: THE SHOW” – nowy album koncertowy od k-popowego girls bandu


09 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

BLACKPINK z nowym wydawnictwem. THE SHOW to kolejny koncertowy album k-popowego girls bandu, który podsumowuje ich koreańską trasę KILL THIS LOVE.

BLACKPINK z kolejnymi rekordami na koncie

BLACKPINK to bezapelacyjnie jedna z najgłośniejszych nazw zespołów w ostatnich latach. Girls band tworzony przez światowe ambasadorki k-popu, choć zadebiutował zaledwie w 2016 roku, bije rekord za rekordem. Ich klipy zgromadziły już ponad 17 miliardów wyświetleń, w serwisie YouTube, a grupa przekroczyła próg 60 mln subskrypcji i w tej kwestii, to jest, w liczbie subskrypcji kanałów muzycznych, artystki ustępują wyłącznie królowi YouTube’a – Justinowi Bieberowi.

Wokalistki z Korei Południowej mają już na swoim koncie kilka albumów koncertowych, choć wśród nich znalazł się jak na razie zaledwie jeden długogrający album studyjny – wydany w 2020 roku THE ALBUM. Chwilę temu, na streamingi trafiło kolejne wydawnictwo girls bandu, będące kontynuacją tego krążka.

BLACKPINK – How You Like That

BLACKPINK z nowym albumem koncertowym THE SHOW

BLACKPINK: THE SHOW to kolejna koncertówka na koncie jednej z najpopularniejszych k-popowych grup na świecie. Album zawiera 90-minutowy set, będący zapisem występów z trasy KILL THIS LOVE, którą zespół odbył w Korei, a zwieńczył ją występem online, zagranym na początku tego roku przy współpracy wytwórni YG Entertainment z organizacją YouTube Music w ramach serii YG Palm Stage.

Na albumie poza wykonaniami utworów zespołu, także tych z najnowszej płyty THE ALBUM, które w wersji na żywo słyszymy po raz pierwszy, możemy również posłuchać solowych występów członkiń grupy JENNIE oraz ROSÉ z ich autorskim materiałem. Pełną tracklistę BLACKPINK: THE SHOW znajdziecie poniżej.

BLACKPINK: THE SHOW, tracklista albumu

 1. BLACKPINK ― Kill This Love (Live)
 2. BLACKPINK ― Crazy Over You (Live)
 3. BLACKPINK ― How You Like That (Live)
 4. BLACKPINK ― Don’t Know What To Do (Live)
 5. BLACKPINK ― PLAYING WITH FIRE (Live)
 6. BLACKPINK ― Lovesick Girls (Live)
 7. BLACKPINK ― Love To Hate Me + You Never Know (Live)
 8. JENNIE ― SOLO (Live)
 9. ROSÉ ― Gone (Live)
 10. BLACKPINK ― Pretty Savage (Live)
 11. BLACKPINK ― DDU-DU DDU-DU (Live)
 12. BLACKPINK ― WHISTLE (Live)
 13. BLACKPINK ― As If It’s Your Last (Live)
 14. BLACKPINK ― BOOMBAYAH (Live)
 15. BLACKPINK ― Forever Young (Live)

BLACKPINK: THE SHOW na DVD. Premiera już za chwilę

Album BLACKPINK: THE SHOW ukaże się również w formie fizycznej i to nie tylko w formacie CD, ale również DVD. Będzie ono mixem zapisu aż czterech koncertów ze wspomnianej trasy KILL THIS LOVE. W specjalnym boxie, który można już zamawiać w preorderze przez oficjalny sklep BLACKPINK, znajdzie się również wiele innych niespodzianek od zespołu.

BLACKPINK THE SHOW album koncertowy
“BLACKPINK: THE SHOW” – DVD box

BLACKPINK z nowym wydawnictwem. THE SHOW to kolejny koncertowy album k-popowego girls bandu, który podsumowuje ich koreańską trasę KILL THIS LOVE. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM BLACKPINK […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →