fot. Kevin Winter/Getty Images

Beyoncé zostanie wpisana do Guinness World Records Hall of Fame


16 września 2022

Podziel się newsem:

Beyoncé to bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych wokalistek wszech czasów. Artystka już niedługo będzie również miała na koncie kolejne osiągnięcie.

Kolejne wielkie osiągnięcie Amerykanki

Beyoncé już niedługo zabłyśnie obok takich osób jak: BTS, Simone Biles i Greta Thunberg jako kolejna zdobywczyni wyróżnienia w Guinness World Record Hall of Fame. Słowo wyróżnienia nie jest tu jednak do końca trafne, ponieważ będzie to aż 12 różnych wyróżnień! Które z nich są najważniejsze?

Przeczytaj także: Beyoncé – Renaissance to album wokalistki czy po prostu projekt opatrzony jej nazwiskiem? [opinia]

Beyoncé
Beyoncé / fot. RollingStone

Beyoncé znana jest chyba każdemu. Wokalistka od lat podczas swojej profesjonalnej kariery przesuwała granice przeróżnych możliwości, a także zbierała wyróżnienia na naprawdę wielu polach. Teraz do dorobku artystki będzie można dopisać kolejne, ponieważ już niedługo zostanie ona wyróżniona tytułem w Guinness World Record Hall of Fame. Pani Knowles-Carter trafi tam nie z jednym, a tuzinem wpisów, które będą dotyczyły między innymi jej zadebiutowania na pierwszym miejscu z pierwszymi siedmioma albumami studyjnymi, a także zdobycia największych rocznych zarobków dla wokalistki w historii.

Beyoncé jest najświeższą artystką, która zostanie wprowadzona do Guinness World Records Hall of Fame, pobijając w tym roku ponad 12 rekordów, w tym jako „pierwszy artysta, który zadebiutował na pierwszym miejscu z pierwszymi siedmioma albumami studyjnymi” – w którego skład wchodzi również jej tegoroczny album Renaissance

– czytamy w informacjach prasowych.

Beyoncé wspięła się również na światową listę sław Twittera za sprawą bycia najczęściej retweetowaną artystką muzyczną w historii platformy. Beé może się również pochwalić kilkoma osiągnięciami dzielonymi z jej mężem Jay-Z, bowiem razem stanowią między innymi „Najlepiej zarabiającą parę w Hollywood w 2022 roku”.

Beyoncé to bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych wokalistek wszech czasów. Artystka już niedługo będzie również miała na koncie kolejne osiągnięcie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →