fot. Kevin Winter/Getty Images for The Recording Academy

Beyoncé powraca po sześciu latach! Piosenkarka zapowiedziała nowy album


16 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Beyoncé zrobi wielki powrót już w przyszłym miesiącu. Album będzie nosił tytuł RENAISSANCE. Sprawdź, co już wiemy o nadchodzącym wydawnictwie.

Beyoncé is back in the game

Follow-up do ostatniego albumu Beyoncé, czyli świetnie przyjętego przez krytyków krążka Lemonade z 2016, ma ukazać się 29 lipca. Ta informacja pojawiła się w bio artystki na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku. Pod tym adresem można zapisać się do pre-save’u płyty i najprawdopodobniej promującego jej singla. Dodatkowo, platformy streamingowe takie jak Spotify czy Tidal zapostowały prostą, czarno-białą poligrafię RENAISSANCE.

Ostatnią płytą z udziałem artystki jest wydany w 2018 album Everything Is Love, który stworzyła wspólnie ze swoim mężem, Jayem-Z.

Niedawno piosenkarka usunęła wszystkie zdjęcia ze swoich profili na platformach społecznościowych. Teraz wiemy, że zrobiła to, ponieważ przygotowuje się do nowej solowej ery.

Beyoncé potwierdziła, że pracuje nad nową muzyką od zeszłego lata.

Siedzę w studiu od półtora roku. Czasami znalezienie właściwego brzmienia potrafi zająć mi ponad rok. Przemierzam tysiące dźwięków w poszukiwaniu tych właściwych. Mimo to nigdzie nie czuję tak dużo miłości, pasji i uzdrowienia, jak w studiu nagraniowym. Po 31 latach aktywności na scenie daje mi to tyle samo ekscytacji, co na początku. Tak, nowa muzyka nadchodzi!

W listopadzie 2021 w sieci zadebiutował nowy track Beyoncé Be Alive. Piosenka była częścią soundtracku filmu King Richard.

Przeczytaj także: Halsey wydała w końcu singiel So Good, który był blokowany przez jej wytwórnię

Beyonce
Beyoncé, fot. Kevin Winter/Getty Images for The Recording Academy

Przeczytaj także: Sukces Polki. Sara James zachwyciła jurorów amerykańskiego Mam talent

Beyoncé zrobi wielki powrót już w przyszłym miesiącu. Album będzie nosił tytuł RENAISSANCE. Sprawdź, co już wiemy o nadchodzącym wydawnictwie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Beyoncé […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →