Kadr z teledysku „Doda :*"

Bedoes wspiera uchodźców jako twarz playlisty “RAP GENERACJA”


22 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Spotify zorganizowało akcję #withallrefugees, do której dołączyli artyści tacy jak Bedoes, Krzysztof Zalewski czy zespół Zakopower. Sprawdź szczegóły.

Bedoes stoi razem z uchodźcami z całego świata, podobnie jak Spotify

Na ten moment dokładne szczegóły akcji #withallrefugees nie są jeszcze znane, nie mamy jednak wątpliwości – Spotify wraz z artystami robi coś bardzo dobrego i potrzebnego.

Ostatnie ruchy Bedoesa

Bedoes niedawno postanowił zabrać głos w sprawie konfliktu Oliwki Brazil z Young Multim.

Oliwka Brazil, Young Multi pogódźcie się, bo nie ma sensu, żeby młodzi, utalentowani ludzie się kłócili. Nie ma sensu, lepiej tworzyć razem super scenę i społeczność niż się spinać. Miejsca przy stole wystarczy dla każdego. Proszę jako fan zarówno jednej jak i drugiej strony.

Do wszystkich młodych artystów – mamy tych samych hejterów. Ci sami ludzie podcinają nam skrzydła. Mogą nam się nie podobać swoje numery wzajemnie, mogą nam się różnić podejścia, ale edukujmy się i pomagajmy sobie. Tłumaczmy sobie i rozmawiajmy ze sobą. Ja już dawno pogodziłem się z Żabsonem mimo, że mieliśmy sobie oboje różne rzeczy do zarzucenia, ale to naprawdę nie ma sensu. Całe życie będziemy robić muzykę, będziemy występować na tych samych festiwalach. Ciągnijmy się w górę i pomagajmy sobie, bo tylko tak polska scena ewoluuje

– napisał raper w swoich socialach.

Co się zaś tyczy twórczości Bediego, to jego najnowszym kawałkiem jest Bedoesiara – kawałek, który bardzo dużo czasu spędził jako numer 1 polskiej karty na czasie i bił również rekordy popularności na platformach streamingowych.

Bedoes zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już w dniach 11-13 sierpnia w Płocku odbędzie się kolejna edycja Lech Polish Hip-Hop Festival. Bilety na ten wyjątkowy event znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Czyje koncerty odbędą się na evencie oprócz Bedoesa? Jak do tej pory w puli artystów znaleźli się: Tede, Pezet, Belmondawg, Białas, Borixon, ReTo, Bisz B.O.K., Fokus, Szpaku, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Kacperczyk, Gibbs, Smolasty, Miętha, Zetha, Chivas, Oliwka Brazil, Szczyl, Miszel, Opał i Floral Bugs, Bober, Adi Nowak, Lordofon, Sante Synthesi, Vkie, Szymi Szyms, Sitek, Rusina, Kosa, Moli, RIP SCOTTY & LEEO, Asthma, Ćpaj Stajl, Anatom, Czeluść, Kowalczyk x SercaOKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZ, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe. Radzimy nie zwlekać z zakupem wejściówek!

Spotify zorganizowało akcję #withallrefugees, do której dołączyli artyści tacy jak Bedoes, Krzysztof Zalewski czy zespół Zakopower. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Bedoes stoi razem z uchodźcami z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →