fot. rapnews

Amfiteatr Hiphop Festiwal w Opolu zaprezentuje nam śmietankę polskiego rapu


18 lipca 2022

Podziel się newsem:

Amfiteatr Hiphop Festiwal zaprasza do rapowej zabawy. Już 5 sierpnia Opole spłynie muzyką, która zatrzęsie niejednym zakamarkiem miasta.

Opole przygarnie wszystkie rapowe dusze

Już 5 sierpnia Amfiteatr Hiphop Festiwal zatrzęsie Opolem. Wszystko to za sprawą 8 koncertów, które przygotowane zostały dla lubujących się w rapowych brzmieniach fanów muzyki. Na scenie wystąpi bowiem śmietanka tego właśnie gatunku. Organizatorem całego wydarzenia jest Euforia Dźwięku, który już teraz zaprasza was do wzięcia udziału w ich przedsięwzięciu.

Przeczytaj także: Mrozu i Jan-rapowanie wchodzą, jak w „Dym”. Jest wspólny utwór, będą również koncerty

Amfiteatr HipHop Festiwal
fot. materiały prasowe

Wierzcie nam, że naprawdę warto to zrobić. Część artystów, która wystąpi bowiem w Opolu, zaprezentowała się również na łamach pierwszego wydarzenia Amfiteatr Hiphop Festiwal, mającego miejsce w Gorzowie Wielkopolskim. Już wtedy każdy zdał sobie sprawę, że muzyka rapem stoi, a jej polska scena jest idealnie przygotowana do zamiany takich wydarzeń w istny ogień.

Jeśli sami chcecie się o tym przekonać, to Amfiteatr NCPP w Opolu podbiją dla Was White 2115, Malik Montana, Kizo, Borixon, Słoń, Avi & Louis, Villain, Wac Toja i Diho (to właśnie Malik Montana, Avi i Louis Villain, a także Kizo wystąpili 24 i 25 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim). Jest więc z czego skorzystać, a Was nie może tam zabraknąć!

Kizo ft. Polski Bandyta – KUCHNIA POLSKA (prod. BeMelo), posłuchaj!

Kup bilety na Amfiteatr HipHop Festiwal w Opolu

Jeśli więc jesteście zainteresowani udziałem w wydarzeniu, to gorąco zachęcamy was do kupna biletów. Śpieszcie się jednak, bo obecnie trwa sprzedaż trzeciej, ostatniej już puli biletów! Dostaniecie je na stronie Biletomat.pl.

Amfiteatr Hiphop Festiwal zaprasza do rapowej zabawy. Już 5 sierpnia Opole spłynie muzyką, która zatrzęsie niejednym zakamarkiem miasta. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Opole przygarnie wszystkie rapowe dusze Już 5 sierpnia Amfiteatr […]

Kup bilety na Amfiteatr HipHop Festiwal | Opole

Biletomat.pl
139 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →