Bedoes zaprezentował film z koncertu na Torwarze

Obserwuj nas na instagramie:

Reprezentant SBM Label 27 kwietnia zagrał swój największy klubowy koncert w warszawskim Torwarze. Zobacz relację wideo z tego wydarzenia.

Koncert na Torwarze był zwieńczeniem trasy promującej najnowszą płytę Bedoesa – Kwiat Polskiej Młodzieży. To co prawda nie pierwszy raper, który pokusił się o solowy występ w warszawskiej arenie, ale wcześniej zrobił to jedynie Taco Hemingway (który swoją drogą pojawił się gościnnie w jednym utworze Bedoesa).

Na tę okazję przygotowana została specjalna scenografia, w postaci 5-metrowej róży, która jest jednym z symboli płyty. Na scenie pojawili się także goście specjalni: Solar, White 2115, Blacha 2115, Young Multi oraz Quebonafide.

W najbliższym czasie Bedoes pojawi się na wielu letnich festiwalach. Usłyszymy go między innymi podczas: Amfiteatr Hip-Hop Festiwal, Polish Hip-Hop Festival Płock, Mazury Hip-Hop Festiwal czy Fest Festival. Będzie go można zobaczyć także w ramach serii koncertów H&M Loves Music.

W ostatnim czasie pojawiła się także informacja o tym, że Bedoes połączył siły z braćmi Golec. Efektem tej niecodziennej i zaskakującej  współpracy będzie utwór Górą Ty, który ukaże się już w najbliższą środę – 29 maja.

Reprezentant SBM Label 27 kwietnia zagrał swój największy klubowy koncert w warszawskim Torwarze. Zobacz relację wideo z tego wydarzenia. Koncert na Torwarze był zwieńczeniem trasy promującej najnowszą płytę Bedoesa – Kwiat Polskiej Młodzieży. To co prawda nie pierwszy raper, który pokusił się o solowy występ w warszawskiej arenie, ale wcześniej zrobił to jedynie Taco Hemingway (który swoją drogą […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →