Znamy line-up Amfiteatr Hip-Hop Festiwal 2019!


19 marca 2019

Podziel się newsem:

Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne w sprzedaży.

22 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się Amfiteatr Hip-Hop Festiwal 2019. Podczas imprezy wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej: Sokół, Paluch, Bedoes, Sarius, Szpaku i Bonson.

Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej, hip-hopowej edycji ze stajni Euforii Dźwięku na plaży w Barlinku, tam gdzie Tede wziął ślub, Paluch nie chciał wracać do Warszawy, a chłopaki z Kalibra zostali ugoszczeni jak na legendy przystało, gdzie cała plaża wypełniła się po brzegi, a o godzinie 21.00 ogłosiliśmy historyczny SOLD-OUT, tam gdzie Soina rozkręcił taki After, że piasek do dziś jest zamiatany z powrotem na plażę…

Warto pospieszyć się z zakupem biletów. Ostatnie wejściówki są jeszcze dostępne na BILETOMAT.PL.

Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne w sprzedaży. 22 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się Amfiteatr Hip-Hop Festiwal 2019. Podczas imprezy wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej: Sokół, Paluch, Bedoes, Sarius, Szpaku i Bonson. Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej, hip-hopowej edycji ze stajni Euforii Dźwięku na plaży w Barlinku, tam gdzie Tede wziął ślub, Paluch nie chciał wracać […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →