kadr z oficjalnej relacji koncertu PRO8L3M-u na Towararze, autorstwa @tufffcut, @goslawski_solo, @czarny_ak

Czołowi reprezentanci polskiego rapu na Amfiteatr Hiphop Festiwalu w Gorzowie Wielkopolskim


06 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Gwiazdy polskiego rapu na czele z PRO8L3MEM odwiedzą Gorzów Wielkopolski! Amfiteatr Hiphop Festiwal rusza już 24 czerwca. Sprawdź szczegóły!

Kosmiczny line-up w Gorzowie Wielkopolskim

Już 24 czerwca ruszy dwudniowy festiwal Amfiteatr Hiphop Festiwal w Gorzowie Wielkopolskim, którego line-up prezentuje się niezwykle okazale i przekrojowo. Pierwszego dnia w Amfiteatrze w Gorzowie wystąpią Malik Montana, Kaz Bałagane, Avi & Louis Villain, a wieczór zamknie duet PRO8L3M, którego występy za każdym razem są niezwykłym show audiowizualnym. 25 czerwca będzie dniem z dużo większą ilością koncertów. W amfiteatrze wystąpią Guzior, Paluch, Kizo, Smolasty, Wac Toja, Jacuś, a festiwal zamknie członek składu chillwagon – Żabson, znany z dyskografii wypakowanej po brzegi numerami o wielkim koncertowym potencjale i ze swojej niezwykłej scenicznej energii. Organizatorem całego wydarzenia jest Euforia Dźwięku. Nie może was tam zabraknąć! Bilety na Amfiteatr Hiphop Festiwal w Gorzowie Wielkopolskim są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Relacja z koncertu grupy PRO8L3M na warszawskim Torwarze

Amfiteatr Hiphop Festiwal nie tylko w Gorzowie!

Amfiteatr Hiphop Festiwal zawędruje w te wakacje nie tylko do Gorzowa Wielkopolskiego. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się także w Opolu 5 sierpnia w Amfiteatrze Tysiąclecia. Część artystów z Gorzowa będzie można usłyszeć również w tym kultowym dla polskiej muzyki miejscu: Malika Montanę, Aviego i Louisa Villaina, a także Kizo. Oprócz nich w Opolu wystąpią Słoń, Wac Toja, Borixon i Diho. Warto więc podróżować razem z festiwalem i dać sobie szansę na usłyszenie w tych niecodziennych okolicznościach jak największej ilości artystów, ponieważ zawędruje on także do Wrześni. Bilety na opolską i wrzesińską edycję festiwalu również są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Gwiazdy polskiego rapu na czele z PRO8L3MEM odwiedzą Gorzów Wielkopolski! Amfiteatr Hiphop Festiwal rusza już 24 czerwca. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Kosmiczny line-up w Gorzowie Wielkopolskim Już 24 czerwca […]

Kub bilety na Amfiteatr Hiphop Festiwal w Gorzowie Wielkopolskim!

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →