Materiały prasowe

Coraz bliżej premiery albumu Adele – jej nowy utwór ukazał się w reklamie Amazona


09 listopada 2021

Podziel się newsem:

Adele, jedna z najpopularniejszych piosenkarek świata, bardzo wzbogaciła swoją niepublikowaną wcześniej muzyką spot gigantycznej marki.

Branżowy powrót po latach ciszy

Brytyjska wokalistka kazała czekać swoim fanom na nowy krążek aż sześć lat. Pogłoski dotyczące jej powrotu do branży szczególnie zintensyfikowały się już w lutym 2020, gdy Adele zapowiedziała na ślubie swojej przyjaciółki, że we wrześniu pojawi się album 30. Okazało się jednak, że na premierę wydawnictwa trzeba było poczekać ponad półtora roku dłużej.

Dopiero w październiku 2021 sprawy zaczęły nabierać kształtów po okresie niedomówień. Na początku miesiąca na całym świecie zaprezentowano billboardy z wiadomą liczbą, a niecałe dwa tygodnie później w cyfrze pojawił się utwór Easy On Me. W momencie, gdy piszemy te słowa, ma on już prawie 150 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Adele – Easy On Me

Nowość w kampanii reklamowej

Jak wiele osób przed nią i najpewniej wiele osób po niej, Adele dała się namówić dużemu brandowi na zaspoilerowanie swojego numeru w reklamie. Wybór padł na Amazona i jego trwające 150 sekund wideo o nazwie Kindness, the greatest gift. Sama Brytyjka nie pojawia się na ekranie, za to długimi fragmentami słyszymy emocjonalną kompozycję o nazwie Hold On, z charakterystycznym chórkiem.

Zarówno utwór, jak i warstwa wizualna świątecznej reklamówki zwracają uwagę na wagę miłych, nawet najprostszych gestów w stosunku do drugiego człowieka. Do tej pory publikacja zebrała nieco ponad 70 tysięcy wyświetleń na YT, lecz z pewnością się jeszcze rozkręci.

Kindness, the greatest gift | Amazon Holiday Ad (Adele)

Za chwilę wszystko stanie się jasne

Czwarty solowy album artystki ukaże się 19 listopada. Nim się to jednak stanie, przedstawi ona swoje nowości w telewizji CBS. W ramach specjalnego programu Adele One Night Only usłyszymy zarówno rzeczy z 30, jak również największe hity z poprzednich materiałów. Dodatkowo zobaczymy wywiad, który przeprowadzi Oprah Winfrey. Zainteresowanych zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu na seans, a wszystkich zostawiamy z tracklistą krążka oraz jego okładką.

Adele – 30 – tracklista

1. Strangers by Nature
2. Easy On Me
3. My Little Love
4. Cry Your Heart Out
5. Oh My God
6. Can I Get It
7. I Drink Wine
8. All Night Parking (feat. Erroll Garner)
9. Woman Like Me
10. Hold On
11. To Be Lover
12. Love Is a Game

Adele tracklista albumu 30 premiera
okładka albumu „30”

Adele, jedna z najpopularniejszych piosenkarek świata, bardzo wzbogaciła swoją niepublikowaną wcześniej muzyką spot gigantycznej marki. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Branżowy powrót po latach […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →