Zobacz, jak wyglądał tegoroczny SnowFest Festival – aftermovie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Organizatorzy SnowFest Festival opublikowali właśnie aftermovie z tegorocznej edycji imprezy. Zobaczcie, jak to wyglądało!

SnowFest Festival to największa zimowa impreza w Polsce. Od kilku lat wydarzenie to jest organizowane w malowniczym, położonym na południu kraju Szczyrku, gdzie skupia tysiące fanów muzyki i białego szaleństwa. SnowFest to bowiem połączenie festiwalu muzycznego z zawodami snowboradingowymi i narciarskimi.

SnowFest 2020 – jak było w tym roku w Szczyrku?

Tegoroczna edycja festiwalu odbyła się w dniach 28 – 29 lutego 2020 roku. Chyba nikt się wtedy nie spodziewał, że będzie to ostatni, być może nawet w całym roku, duży festiwal muzyczny w Polsce. Tak się jednak stało. Ci, którzy wzięli udział w tegorocznym SnowFest Festival mogą się nazwać szczęściarzami.

Mieli oni bowiem okazję zobaczyć koncerty takich artystów jak Solar, Sokół, Łąki Łan, Sigma, Vitalic, Kamp! i wielu innych. Do tego przez dwa dni mogli podziwiać najbardziej profesjonalne akrobacje na śniegu w wykonaniu zawodowych sportowców, a dodatkowo sami mogli spróbować swoich sił na stoku.

SnowFest 2020
Fot. Łukasz Nowak

SnowFest Festival 2020 – zobacz oficjalne aftrmovie

Jak było na SnowFest Festival 2020? Już teraz możecie zobaczyć to na oficjalnym aftermovie. Jeżeli tęsknicie za imprezami, koncertami, znajomymi, klubową energią i taneczną zabawą przez całą noc – powspominajcie z nami to, co się działo trzy miesiące temu w Szczyrku!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny festiwal

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.