fot. Łukasz Nowak

SnowFest 2021 wystartuje już w ten weekend w niecodziennej formule

Podziel się newsem:

Dajcie się porwać zimowemu szaleństwu z SnowFest Online Powered by Tauron 2021. Sprawdźcie, co Was czeka podczas tej wyjątkowej edycji festiwalu!

SnowFest gra dalej. Tym razem nie w Szczyrku

Największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce wystartuje ponownie już w ten weekend! Tak, dobrze widzicie. Organizatorom SnowFest Festival pandemia nie jest straszna i znaleźli sposób, abyśmy mimo wszystko i w tym roku mogli wziąć udział w muzycznym, zimowym szaleństwie. Niestety, nie spotkamy się w Szczyrku.

SnowFest Online powered by Tauron 2021
SnowFest 2021

SnowFest przenosi się w strefę online

Wszystko to za sprawą nowej formuły festiwalu, który przenosi się do sieci. Nie uczyni go to jednak mniej interesującym. Podczas SnowFest Online Powered by Tauron 2021 nie zabraknie tradycyjnej muzyki na żywo, interesujących wywiadów z artystami i sportowcami. Uczestnicy otrzymają także dostęp do unikalnych materiałów archiwalnych ze wszystkich poprzednich edycji. Całość poprowadzi Piotr Kędzierski.

SnowFest Online powered by Tauron 2021
Piotr Kędzierski, fot. Łukasz Nowak

SnowFest Online Powered by Tauron 2021 – co nas czeka?

Wśród tych, którzy zaprezentują się na wirtualnej scenie tegorocznego festiwalu znaleźli się topowi polscy DJ-e i artyści m.in.: Gooral, Novika & Mr. Lex czy Last Robots. Nie zabraknie również zimowego freeride’u, czyli spektakularnych trików najlepszych sportowców narciarsko-snowboardowego freestylu.

Gooral
Gooral, fot. Łukasz Nowak

Igor Fleiszer, dyrektor SnowFest Festival, mówi o nadchodzącej edycji imprezy:

Nie wyobrażamy sobie sezonu bez SnowFest Festival, dlatego działamy dalej. To będzie największe muzyczno-sportowe wydarzenie tej zimy bez wychodzenia z domu! Przygotowaliśmy zróżnicowany program i przenieśliśmy występy do wirtualnej przestrzeni, tak by niezależnie od trudnej sytuacji, z którą wszyscy się mierzymy, każdy mógł poczuć emocje związane z festiwalem.

SnowFest Online powered by Tauron 2021
Novika & Mr.Lex, fot. Łukasz Nowak

SnowFest – tegoroczna edycja zagra już w ten weekend. Nie przegapcie!

Jeśli jesteście fanami muzyki hip-hop, drum’n’bass, house i electro, a dodatkowo kręcą Was sporty zimowe w tej bardziej ekstremalnej odsłonie – nie może Was zabraknąć. Już 5 i 6 marca siadajcie przed ekranami podczas SnowFest Festival 2021!

SnowFest Online powered by Tauron 2021
SnowFest Online powered by Tauron 2021

Dajcie się porwać zimowemu szaleństwu z SnowFest Online Powered by Tauron 2021. Sprawdźcie, co Was czeka podczas tej wyjątkowej edycji festiwalu! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Kup bilety na SnowFest Festival 2023 w Szczyrku

Biletomat.pl
199 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →