materiały promocyjne

Jeszcze więcej sportów zimowych i dobrej muzyki! SnowFest powróci w 2023 roku


10 października 2022

Podziel się newsem:

SnowFest powróci w kolejnej odsłonie w 2023 roku. Sprawdź, co tym razem przygotowali dla fanów muzyki i sportów zimowych organizatorzy.

Zimowe szaleństwo przy najlepszych brzmieniach

Czy festiwale muszą odbywać się latem? Czy plaża to gwarancja najlepszej zabawy przy muzyce? SnowFest ponownie pokaże, że można zadać temu kłam i świetnie bawić się także zimą. To już dziesiąty raz, gdy Szczyrk stanie się polską zimową stolicą sportu i najlepszej muzyki. Organizatorzy festiwalu ogłosili, że w 2023 roku na SnowFest będziemy bawić się 3 i 4 marca. Oprócz licznych koncertów najlepszych polskich artystów i możliwości zabawy na stokach w Szczyrku, w programie znajdują się też występy artystyczno-sportowe przygotowane przez najlepszych snowboardzistów i narciarzy. Konkrety dotyczące artystów, którzy wystąpią podczas SnowFest 2023 pozostają jeszcze tajemnicą, jednak patrząc na line-upy z poprzednich lat (w których znaleźli się m.in. Ghostface Killah, PRO8L3M, Sokół, Bitamina, Rudimental), pozostajemy spokojni o poziom muzyczny imprezy. Nie jesteście jeszcze przekonani? Sprawdźcie aftermovie z poprzedniej edycji imprezy, oraz fragment naszej relacji. Bilety z pierwszej, najtańszej puli są już dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Aftermovie ze SnowFest 2022

Jak bawiliśmy się na SnowFest w zeszłym roku?

Jesteście ciekawi, jak wyglądał SnowFest w 2022 roku? Sprawdźcie fragment naszej relacji z poprzedniej edycji (całość możecie przeczytać tutaj):

Dwa dni pełne wrażeń, wyśmienitych trunków i porządnego hip-hopu. Nikt z zaproszonych na tegoroczny SnowFest nie znalazł się tam przypadkowo – organizatorzy wiedzieli, kto zapewni publice najlepsze koncertowe i DJ-skie doznania. Chapeau bas, było super. Choć festiwale mogą kojarzyć się głównie z beztroskim i gorącym letnim czasem, to jednak Szczyrk udowadnia, że w zimie też można się świetnie bawić. Kto wie, może nawet lepiej?

Jeszcze więcej sportów zimowych i dobrej muzyki! SnowFest powróci w 2023 roku

SnowFest powróci w kolejnej odsłonie w 2023 roku. Sprawdź, co tym razem przygotowali dla fanów muzyki i sportów zimowych organizatorzy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kup bilety na SnowFest Festival 2023 w Szczyrku

Biletomat.pl
199 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →