fot. materiały promocyjne / fot. Łukasz Nowak

Zimowe święto muzyki ogłasza. Kolejni artyści w line-upie SnowFest 2023


08 grudnia 2022

Podziel się newsem:

SnowFest 2023 nabiera rumieńców! Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią w Szczyrku między 3 a 4 marca 2023 roku!

Zimowe szaleństwo przy najlepszych brzmieniach

Czy festiwale muszą odbywać się latem? Czy upalny dzień to gwarancja najlepszej zabawy przy muzyce? SnowFest ponownie pokaże, że można zadać temu kłam i świetnie bawić się także zimą. To już dziesiąty raz, gdy Szczyrk stanie się polską zimową stolicą sportu i najlepszej muzyki. Oprócz licznych koncertów polskich artystów i możliwości zabawy na stokach w Szczyrku, w programie znajdują się też występy artystyczno-sportowe przygotowane przez najlepszych snowboardzistów i narciarzy. A kto tym razem znalazł się w line-upie imprezy? Znamy kolejnych artystów!

Film promujący SnowFest 2023

Kolejni artyści w line-upie

Do ogłoszonych wcześniej Dimension, Bassa Astrala, Fisza i Emade, asthmy oraz An On Bast dołącza garść nowych artystów. Szczególnie wyobraźnie może pobudzać występ Pendulum, jednych z najważniejszych, najpopularniejszych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych australijskich kapel łączących drum’n’bass, breakbeat oraz rock. Oprócz nich do artystów, którzy wystąpią na SnowFest Festival 2023, dołączą także Goldie & Medic MC, czyli drum’n bassowo-rapowy duet z Wielkiej Brytanii, ponadto doskonale znany publiczności SnowFestu Grubson oraz duet Rysy tworzony przez Wojciecha Urbańskiego, który zdobył ogromną popularność, współpracując z Tymkiem, a także przez Łukasza Stachurko.

SnowFest 2023 – sprawdź, gdzie kupisz bilety!

Bilety na jublieuszową, dziesiątą edycję SnowFest Festival są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Wydarzenie odbędzie się w Amfiteatrze Skalite na Deptaku nad Żylicą. Obecnie w ofercie znajdziecie trzecią pulę biletów, dzięki której możecie zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych. Nie czekajcie więc z zakupem!

Grafika promująca SnowFest Festival 2023

Zimowe święto muzyki ogłasza. Kolejni artyści w line-upie SnowFest 2023

SnowFest 2023 nabiera rumieńców! Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią w Szczyrku między 3 a 4 marca 2023 roku! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Zimowe […]

Kup bilety na SnowFest 2023!

Biletomat.pl
279 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →