Diva polskiej elektroniki zapowiada nowy materiał. Novika powraca pełną Parą!


03 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy krążek wokalistki ma pojawić się w pierwszej połowie 2018 roku.

Karierę rozpoczynała jeszcze w ubiegłym stuleciu. Występowała w najlepszych polskich klubach i nagrywała z takimi artystami, jak Fisz, Smolik czy Skubas.

Aktualnie można jej posłuchać w Radiu Chilli Zet, gdzie prowadzi autorską audycję Lekkość Bitu. Ale już niedługo Novika powróci z nowym albumem, który zapowiada singiel Para.

Po 4 latach od wydania ostatniej płyty muzyka Noviki nadal charakteryzuje się ciepłym, lekkim, chilloutowym brzmieniem. Novika dziś brzmi tak, jak za starych, dobrych czasów. :)

Poza nagrywaniem nowej płyty diva polskiej sceny elektronicznej niedawno udzieliła się też gościnnie w kawałku Kind Of Boy Cocolino. Tym razem w bardziej tanecznym wydaniu.

Nowy krążek wokalistki ma pojawić się w pierwszej połowie 2018 roku. Karierę rozpoczynała jeszcze w ubiegłym stuleciu. Występowała w najlepszych polskich klubach i nagrywała z takimi artystami, jak Fisz, Smolik czy Skubas. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →