Znamy dokładną datę premiery nowego albumu Bass Astral x Igo


25 września 2020

Podziel się newsem:

Czekacie na nowości od Bass Astral x Igo? Świetnie się składa! Duet właśnie ogłosił dokładną datę premiery swojego trzeciego albumu. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Bass Astral x Igo to obecnie jeden z czołowych składów na polskiej scenie, który fanów zyskał dzięki niespotykanemu dotąd połączeniu muzyki elektronicznej z elementami popu, co pozwoliło im dotrzeć z klubowymi brzmieniami niemalże na sam szczyt mainstreamu.

Co wiemy o nowym albumie Bass Astral x Igo – Satellite?

Na swoim koncie Bass Astral x Igo mają dwa świetnie przyjęte krążki – Discobolus oraz Orell. Już od jakiegoś duet tworzony przez wokalistę Igora Walaszka i producenta Kubę Tracza zapowiada swój nowy, trzeci album, jednak dotąd nie znaliśmy żadnych konkretnych informacji na ten temat, poza trzema opublikowanymi dotąd, nowymi singlami: Planets, It’s Dark oraz Bikini i tytułem krążka – Satellite.

Bass Astral x Igo – Satellite, znamy datę premiery płyty

Tak było do teraz! Jednak perspektywa premiery trzeciej płyty Bass Astral x Igo właśnie stała się bardziej rzeczywista, ponieważ zespół zdradził dokładną datę, kiedy planowane jest ukazanie się albumu Satellite. Krążek ujrzy światło dzienne już 12 lutego 2021 roku!

Jesteście ciekawi, co znajdzie się na tej płycie? Poza znanymi już singlami, wraz z premierą Satellite otrzymamy siedem nowych utworów, które powstały przy współpracy zespołu z muzykami zaproszonymi do projektu Bass Astral x Igo Ensemble. Dzięki tej kooperacji tytułowa Satelita Bass Astral x Igo odkrywa coraz to nowsze, muzyczne planety.

Najnowszy singiel duetu ukaże się jeszcze w tym roku, a po więcej – musicie się uzbroić w cierpliwość. Zdaje się jednak, że jest na co czekać! Bass Astral i Igo zresztą nigdy nie zawodzą!

Bass Astral x Igo album

Bass Astral x Igo przesuwają swoją trasę koncertową BASS ASTRAL X IGO Ensemble

Wraz z radosnymi wieściami otrzymaliśmy od duetu jedną nieco mniej optymistyczną. Zaplanowana na ten rok trasa koncertowa BASS ASTRAL X IGO Ensemble niestety nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Wszystkie koncerty zostały przeniesione na wiosnę 2021 roku. Pamiętajcie jednak, że Wasze bilety wciąż zachowują ważność i uprawniają Was do wzięcia udziału w koncertach z nową datą. Sprawdźcie, jak wygląda zaktualizowana rozpiska trasy BASS ASTRAL X IGO Ensemble.

Bass Astral x Igo koncerty

Czekacie na nowości od Bass Astral x Igo? Świetnie się składa! Duet właśnie ogłosił dokładną datę premiery swojego trzeciego albumu. Sprawdźcie szczegóły! Bass Astral x Igo to obecnie jeden z czołowych składów na polskiej scenie, który fanów zyskał dzięki niespotykanemu dotąd połączeniu muzyki elektronicznej z elementami popu, co pozwoliło im dotrzeć z klubowymi brzmieniami niemalże […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.