Facebook

Znamy datę premiery nowego albumu The Weeknda – „dawn FM”


03 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W końcu! The Weeknd zdradził datę premiery swojego nowego albumu, który będzie nosił tytuł dawn FM. Premiera… Już za chwilę!

The Weeknd wraca z nowym albumem. Kiedy premiera dawn FM?

Noworocznych niespodzianek ciąg dalszy! Tym razem w rolę Świętego Mikołaja wcielił się The Weeknd, który od jakiegoś czasu wodził nas za nosy, raz po raz tajemniczo zapowiadając, że jego nowy album nadchodzi coraz większymi krokami. No i nadejdzie – lada moment i to dosłownie!

Kanadyjski wokalista nie każe nam już dłużej czekać, a jego najnowszy album zatytułowany dawn FM ujrzy światło dzienne… już w najbliższy piątek 7 stycznia 2022 roku! W poniższym wideo zapowiadającym najnowsze wydawnictwo autora takich przebojów jak Blinding Lights, Starboy, Save Your Tears czy The Hills czytamy, że The Weeknd przygotował dla nas nowe muzyczne uniwersum zainspirowane zakamarkami własnego umysłu. W teaserze artysta w charakterystyczny dla siebie już sposób przechodzi kolejną przemianę, która – jak możemy się domyślać – będzie osią narracji jego najnowszego albumu. Zobaczcie sami!

dawn FM – zapowiedź nowego albumu The Weeknd

Tyler, The Creator i Lil Wayne na nowym albumie The Weeknda

Co więcej, The Weeknd zdradził również kogo oprócz niego samego usłyszymy na albumie dawn FM. Najnowszy album Kanadyjczyka będzie efektem współpracy z pięcioma innymi artystami w składzie: Quincy Jones, Tyler, The Creator, Lil Wayne, Oneohtrix Point Never oraz popularny aktor komediowy – Jim Carrey! Nie przegapcie tej premiery! Znając wcześniejsze poczynania tego nieprzewidywalnego artysty, to będzie mocny strzał i solidne muzyczne wejście w 2022 rok.

The Weeknd nowy album już jest
fot. Facebook / The Weeknd

W końcu! The Weeknd zdradził datę premiery swojego nowego albumu, który będzie nosił tytuł dawn FM. Premiera… Już za chwilę! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać The Weeknd wraca z nowym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →