“Blinding Lights” The Weeknd na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100 Song The Greatest Of All Time


24 listopada 2021

Podziel się newsem:

Utwór Blinding Lights od The Weeknd ma na swoim koncie kolejne osiągnięcie. Kawałek został nowym numerem 1 na liście Billboard Hot 100 piosenek wszechczasów, wyprzedając hit Chubby Checker z 1960 roku.

The Weeknd z najlepszym utworem wszechczasów

W 2008 roku, z okazji 50. rocznicy Hot 100, magazyn Billboard sporządził ranking 100 najdłużej utrzymujących się piosenek na liście przebojów na przestrzeni 50 lat. Lista ta została właśnie zaktualizowana i nowym numerem 1 stał się The Weeknd i jego hit Blinding Lights. Tym samym kanadyjski wokalista zdetronizował utwór The Twist z repertuaru Chubby Checker z 1960 roku.

The Weeknd – Blinding Lights

Sprawdź także: The Weeknd nie zagra koncertu w Krakowie, ale zagra na PGE Narodowym?

Wydany pod koniec 2019 roku singiel z albumu After Hours, trafił na pierwsze miejsce listy Hot 100 w 2020 roku i utrzymywał się na szczycie przez cztery tygodnie. Od tego czasu przez większość tygodni ustanowił rekordy w Top 5 (43 tygodnie), Top 10 (57 tygodni) i Top 40 (86 tygodni).

W ostatnim czasie The Weeknd pojawił się gościnnie w utworze One Right Now u Post Malone’a. Wokalista nagrał również duet z Rosalíą La Fama, w którym śpiewa po hiszpańsku. To nie pierwsza współpraca artystów. Pod koniec 2020 roku The Weeknd zaprosił ROSALÍĘ do remixu przeboju Blinding Lights.

Przeczytaj: ROSALÍA i The Weeknd ponownie łączą siły. Ich wspólny singiel „LA FAMA” już jest!

W sierpniu artysta zaprezentował nowy utwór Take My Breath, który zwiastuje kolejny album Kanadyjczyka, na który przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Utwór Blinding Lights od The Weeknd ma na swoim koncie kolejne osiągnięcie. Kawałek został nowym numerem 1 na liście Billboard Hot 100 piosenek wszechczasów, wyprzedając hit Chubby Checker z 1960 roku. The Weeknd z najlepszym utworem wszechczasów W 2008 roku, z okazji 50. rocznicy Hot 100, magazyn Billboard sporządził ranking 100 najdłużej utrzymujących się piosenek […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →