kadr z teledysku

The Weeknd nie zagra koncertu w Krakowie, ale zagra na PGE Narodowym?


19 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Jeśli wybieraliście się na przyszłoroczny koncert The Weeknd w Krakowie – wstrzymajcie swoje plany! Koncert został odwołany. Jednak wszystko wskazuje na to, że organizatorzy będą mieli alternatywę do tego wydarzenia.

The Weeknd odwołuje koncert w Polsce z nieoczywistych powodów

Wczoraj wieczorem spłynęła do nas niezbyt optymistyczna wiadomość od agencji koncertowej Live Nation. Wyczekiwany, polski koncert The Weeknd, który miał się odbyć 7 listopada 2022 roku w krakowskiej TAURON Arenie, został odwołany. Powód takiej decyzji jest jednak dość zaskakujący!

The Weeknd – Take My Breath

Zazwyczaj artyści odwołują swoje koncerty, gdy nie sprzedaje się na nie zbyt wiele biletów. Jednak tym razem The Weeknd nie tyle odwołał koncert, co całą światową trasę promującą jego ostatni album z 2020 roku – After Hours. Co więcej, odwołanie to bynajmniej nie jest skutkiem niskiej sprzedaży biletów na wydarzenie. Wręcz przeciwnie, jednym z głównych powodów takiej decyzji jest fakt, że popyt na koncerty amerykańskiej gwiazdy przewyższa podaż!

W oficjalnym oświadczeniu artysty czytamy:

Trasa koncertowa przesuwa się i rozpocznie się latem 2022. Ze względu na ograniczenia obiektów jakimi są areny i zapotrzebowanie na organizację większej ilości koncertów, chcę zrobić dla Was coś większego i specjalnego, co wymaga organizacji koncertów na stadionach. Bilety na dotychczasowe imprezy należy zwrócić. Spodziewajcie się nowych dat.

The Weekend w Polsce koncert odwołany bilety Narodowy
The Weeknd – After Hours till dawn stadium tour 2022

The Weeknd zagra na stadionach. Będzie koncert na PGE Narodowym?

Wygląda zatem na to, że ta z pozoru niezbyt radosna wiadomość, może się ostatecznie obrócić na naszą korzyść. Po pierwsze – nadchodząca trasa The Weeknd odbędzie się szybciej! Po drugie – istnieje spora możliwość, że polski koncert artysty przeniesie się z krakowskiej areny na warszawski stadion PGE Narodowy, w związku z czym w tym wyjątkowym, muzycznym show, bo The Weeknd niewątpliwie szykuje na te wydarzenia liczne niespodzianki, będzie miała okazję wziąć udział większa ilość osób. To świetna wiadomość dla wszystkich, którym nie udało się kupić biletów na krakowskie wydarzenie.

Oczywiście to wszystko leży na razie jedynie w sferze domysłów. Miejmy nadzieję, że więcej informacji na temat tego kiedy, gdzie i czy w ogóle polski koncert The Weeknd się odbędzie poznamy już niedługo. Tymczasem bilety na odwołany koncert w Krakowie należy zwracać w bileterii, za której pośrednictwem został on kupiony.

Zobacz również: The Weeknd nagrał nowy album. Co z erą „After Hours”?

Jeśli wybieraliście się na przyszłoroczny koncert The Weeknd w Krakowie – wstrzymajcie swoje plany! Koncert został odwołany. Jednak wszystko wskazuje na to, że organizatorzy będą mieli alternatywę do tego wydarzenia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →