The Weeknd prezentuje nowy singiel „Take My Breath”


06 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

The Weeknd powraca z pierwszą nowością od czasów płyty After Hours. Czy singiel Take My Breath zapowiada nowy album Kanadyjczyka?

The Weeknd zapowiedział nowy materiał w serii tweetów, czego kulminacją był fragment utworu w enigmatycznym trailerze, który pojawił się na Instagramie artysty.

Take My Breath rozpoczyna nową erę The Weeknd

Premierowy utwór dziś ujrzał światło dzienne. Do Take My Breath powstał efektowny teledysk, wyreżyserowany przez duet Cliqua. Co ciekawe, klip miał być wyświetlany w amerykańskich kinach IMAX przed pokazami Legionu samobójców, jednak ostatecznie zdecydowano o jego wycofaniu ze względu na dużą obecność stroboskopów. W opisie pod wideo umieszczone zostało ostrzeżenie dla epileptyków.

The Weeknd – Take My Breath

Dotychczasową dyskografię Kanadyjczyka zamyka album After Hours z ubiegłego roku, który przyniósł mu wiele nagród. Pochodzący z niego singiel Blinding Lights był najpopularniejszym utworem roku 2020. Jak zdradził w wywiadzie z Markiem Anthony’m Greenem dla GQ, zamknięciem ery tego krążka był występ podczas tegorocznego finału Super Bowl. Tym samym The Weeknd rozstaje się z postacią w czerwonym garniturze.

Cieszę się ( że skończyłem z tą postacią) również dlatego, że jestem bardzo podekscytowany rozpoczęciem nowego projektu. Ale to było emocjonalne, zakończenie tego na Super Bowl. Myślę, że to był najlepszy sposób na pożegnanie się z tym.

Choć The Weeknd nie poinformował o tym oficjalnie, można przypuszczać, że Take My Breath jest pierwszym singlem z jego premierowej płyty.

The Weeknd powraca z pierwszą nowością od czasów płyty After Hours. Czy singiel Take My Breath zapowiada nowy album Kanadyjczyka? Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? The Weeknd zapowiedział nowy materiał w serii tweetów, czego kulminacją był […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →