Fot. Kira Auf Der Heide / Unsplash

Szał świątecznych przygotowań? Miej wszystko pod kontrolą


17 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Przedświąteczny okres wymaga od nas nie tylko ogromu sił, czasu i cierpliwości. Wir zdarzeń, w który wpadamy w grudniu, skutecznie może pozbawić nas równowagi. Tymczasem do wielu czynności możemy podejść z dużo większym spokojem, gdy będziemy mieć nad nimi choć odrobinę kontroli. Z pomocą przychodzi technologia. Sprawdźcie, jak najnowocześniejsze urządzenia są w stanie nie tylko zwiększyć komfort Waszego codziennego życia, ale przede wszystkim uratować Was od przedświątecznego urwania głowy. Wspólnie z naszym partnerem Samsung przygotowaliśmy dla Was mały przewodnik, dzięki któremu zaoszczędzicie nieco czasu, sił i nerwów.

24 godziny i para rąk. Kto pomoże?

Zakupy, wypieki, porządki to credo grudniowych tygodni. Na dodatek wszystko w biegu. Z jednej strony chcemy zadbać o odpowiednią atmosferę, przygotowując wystrój domu, z drugiej nie możemy odpuścić upieczenia jeszcze jednego ciasta według przepisu mamy, a z trzeciej zależy nam na idealnym porządku.

Niezależnie od stopnia zaawansowania naszych umiejętności kulinarnych, statusu pogromcy kurzu czy mistrza dekoracji, wszyscy dysponujemy dwiema tymi samymi rzeczami – nasza doba ma 24 godziny, a każdy z nas – maksymalnie jedną parą rąk. Te czynniki mocno wpływają na stan naszej przedświątecznej organizacji oraz prędkość wykonywania czynności. A gdyby tak móc robić kilka rzeczy na raz, nie tracąc czasu? Nie jest to niemożliwe.

Galaxy Buds2 – spokojna przystań dla Twoich uszu

W domu panuje przedświąteczny zgiełk – głośna wymiana zdań na temat koloru obrusa miesza się z hałasem odkurzacza oraz dźwiękami dobiegającymi ze zmywarki, a Ty akurat musisz przygotować tę wegańską wersję łososia, o której słyszałeś w ostatnim podcaście Twojego ulubionego kucharza. Nic prostszego!

Galaxy Buds2
Galaxy Buds2

Z pomocą przychodzą bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2, które dzięki aktywnej redukcji szumów (ANC) zaprowadzą spokój i pozwolą na komfortowe wysłuchanie przepisu na wspomniane danie. Lekka i znakomicie zaprojektowana konstrukcja sprawdzi się idealnie nawet podczas dłuższego seansu ulubionych materiałów audio, a czujniki dotykowe umożliwią obsługę odtwarzania bez użycia smartfona.

Galaxy Buds2
Galaxy Buds2

Galaxy Watch4. Partner codzienności

Każdy z nas zna ten scenariusz – najpierw długa lista zakupów, później godziny spędzone w markecie, pełny koszyk produktów, podróż do domu i… oczywiście, że czegoś zabrakło. Nawet jeśli w świątecznym szale zdarzy Ci się wyskoczyć do pobliskiego sklepu bez portfela, to nie masz powodów do zmartwień.

Galaxy Watch4
Galaxy Watch4

Zegarek Galaxy Watch4 bez trudu poradzi sobie z płatnościami zbliżeniowymi dzięki Google Pay. Ponadto pozwoli Ci przeprowadzić rozmowę telefoniczną bez smartfona, który akurat leży na stole, podczas gdy Ty zmywasz naczynia. Zachlapanie? Żaden problem. Zegarek spełnia normę IP68, czyli jest wodo- i pyłoszczelny.

Galaxy Watch4
Galaxy Watch4

Galaxy Watch4 to przede wszystkim Twój codzienny partner w każdym aspekcie. Będzie stać na straży Twojego zdrowia, monitorując liczne parametry, dbając o spokojny sen i dostarczając informacji na temat wielu składowych, dzięki czujnikowi Samsung BioActive.. Nie trzeba dodawać, że zegarek znakomicie sprawdzi się podczas poświątecznych treningów, ale i podczas uroczystości – dzięki smukłemu, eleganckiemu wyglądowi Galaxy Watch4 stanie się doskonale pasującym elementem każdej stylizacji.

Galaxy Watch4
Galaxy Watch4

Galaxy Z Flip3 5G. Kompaktowy mistrz fotografii

Przygotowania trwają w najlepsze, niby wszystko pod kontrolą, lecz są rzeczy, w których nie pomoże nawet Internet. No bo niby skąd w sieci miałby znaleźć się przepis na te przepyszne śledzie, które tato poznał od swojej babci, będąc jeszcze małym chłopcem? By mieć pewność, że wszystko robisz jak należy, podziel się nie tylko dźwiękiem, ale i obrazem. Smartfon ​​Galaxy Z Flip3 5G nie wymaga statywu – sam nim jest! Złóż go tak, jak Ci wygodnie, ustaw pod dowolnym kątem i połącz się z wykorzystaniem znakomitej jakości kamery. Nie musisz trzymać smartfonu w dłoni czy szukać dodatkowego podparcia. Dzięki zaproponowanemu rozwiązaniu tato będzie mieć doskonały podgląd Twoich kulinarnych popisów i pewność, że właściwie kroisz rybę. Ty zaś zobaczysz błysk aprobaty w jego oczach.

Galaxy Z Flip3 5G
Galaxy Z Flip3 5G

Kompaktowy rozmiar ​​Galaxy Z Flip3 5G sprawi, że zmieści się do Twojej ulubionej małej torebki. Gdy już dotrzesz na przyjęcie, wykonasz perfekcyjne selfie, stawiając smartfon, gdzie chcesz i mając podgląd kadru w wyświetlaczu umieszczonym na zewnętrznej części składanej obudowy. Możliwości tego niewielkiego smartfonu jest mnóstwo – otwórz się na nie!

Galaxy Z Flip3 5G
Galaxy Z Flip3 5G

Technologia na straży świątecznego spokoju

Jak widać, nowoczesne urządzenia pozwalają nam oszczędzać nie tylko czas, ale i ilość czynności, jakie musimy wykonać podczas świątecznych przygotowań. Czasem drobne udogodnienie może stać się wybawieniem z kłopotliwej sytuacji. Co najważniejsze, to urządzenia dopasowują się do Ciebie i Twoich potrzeb, a nie na odwrót. Ich wygląd i funkcjonalność są przygotowane z myślą o tym, by towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie, niezależnie, czy potrzebujesz chwili spokoju, czy wsparcia w działaniu.

Niech spokoju i wsparcia nie zabraknie nikomu w trakcie najbliższych tygodni, podobnie jak w okresie świąt, niech nie zabraknie obecności i uśmiechu najbliższych.

Przedświąteczny okres wymaga od nas nie tylko ogromu sił, czasu i cierpliwości. Wir zdarzeń, w który wpadamy w grudniu, skutecznie może pozbawić nas równowagi. Tymczasem do wielu czynności możemy podejść z dużo większym spokojem, gdy będziemy mieć nad nimi choć odrobinę kontroli. Z pomocą przychodzi technologia. Sprawdźcie, jak najnowocześniejsze urządzenia są w stanie nie tylko […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →