fot. materiały prasowe

Zalia otuli nas prawdziwą magią w singlu „Bezsensownie”


19 maja 2022

Podziel się newsem:

Tylko Ty, fotel i Twój ulubiony artysta. To wszystko już na wyciągnięcie ręki w nowym projekcie Agory. Posłuchajcie jego pierwszej przedstawicielki, jaką jest Zalia.

Zalia w nowej odsłonie

Zwykłe, przebiegające w schematyczny sposób popołudnie, które nagle przeradza się w prawdziwą magię. Przed Tobą pojawia się bowiem Twój wymarzony artysta, śpiewający muzyczne propozycje tylko dla Ciebie. Brzmi cudownie, prawda?

Tak się składa, że ta utopijna wizja jest już na wyciągnięcie ręki dzięki prywatnym koncertom Agora Muzyka Live Sessions. Są one połączeniem muzyki i malowniczego obrazu. Wszystko to za sprawą nowego duetu, który stworzyła Agora w parze z Instaxem. Nowy projekt skierowany jest w kierunku naszych zmysłów, które poruszone muzyką, mają pobudzić się do życia.

Agora Muzyka Live Sessions skraca dystans między artystą a słuchaczem, porusza i wywołuje emocje tak jak koncertowe przeżycie. Przeżycie wyjątkowe, bo odbierane w niemalże intymnych warunkach – podglądamy artystę w studiu, do którego jako słuchacze nie mamy zazwyczaj dostępu

– czytamy w zapowiedzi
Zalia
okładka singla/ fot. materiały prasowe

I tak oto jako pierwsza zaśpiewa przed nami Zalia w wykonaniu utworu Bezsensownie. Będzie to propozycja dla fanów indie popowych klimatów, w które wokalistka zabierze nas razem z pełnym zespołem i Przyłu.

Jest to również pierwsza z 13 odsłon Agora Muzyka Live Sessions, która realizowana jest wspólnie z 4 artystami – Zalią, Lanberry, Dziwną Wiosną i Tonym Yoru.

Agora Muzyka Live Sessions: Zalia ft. Przyłu – Bezsensownie, posłuchaj!

Przeczytaj także: Zalia powraca w nowej aranżacji. Miłosna opowieść artystki płynąca prosto z jej serca jest już dostępna

W projekcie postawiliśmy na muzykę na żywo, bo jest to najbardziej szczera i emocjonalna forma. Wykonana spontanicznie i intuicyjnie, a nie odegrana, jednak przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku

– mówi pomysłodawca projektu, prezes wydawnictwa Agora Robert Kijak

Jest to również wielki początek projektu, ponieważ przed nami szykują się jego kolejne odsłony. Zobaczcie sami, kogo jeszcze usłyszymy na łamach inicjatywy Agory.

 • 18/05 – Zalia Bezsensownie 
 • 01/06 – Dziwna Wiosna Maria, Maria 
 • 15/06 – Lanberry Niewygodnie 
 • 29/06 – Tony Yoru Złe Nawyki 
 • 13/07 – Zalia Biegnę 
 • 27/07 – Lanberry Debiutuję 
 • 10/08 –  Zalia Sierpień 
 • 24/08 – Dziwna Wiosna Ostatnia Noc Lata 
 • 07/09 – Lanberry Okna Bez Firanek 
 • 21/09 – Dawid Karpiuk Nie Rozumie Nas 
 • 05/10 – Tony Yoru Serce Bije 
 • 19/10 – Dziwna Wiosna Grawitacja  
 • 02/11 – Tony Yoru Kredyt

Tylko Ty, fotel i Twój ulubiony artysta. To wszystko już na wyciągnięcie ręki w nowym projekcie Agory. Posłuchajcie jego pierwszej przedstawicielki, jaką jest Zalia. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →