fot. Paweł Miśko

“Scena miłosna” czy “Miłosna scena”? Wybierz, która wersja znajdzie się na albumie Zalii!


26 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zalia ma małe kłopoty z ułożeniem tracklisty swojego debiutanckiego albumu… Pomóżcie jej wybrać, czy powinna się na nim znaleźć Scena miłosna czy miłosna scena!

Debiutancki album Zalii nadchodzi!

Zalia odradza polską scenę R&B i zdaje się być dla tego gatunku sporą nadzieją na przyszłość. Artystka rośnie w oczach, nawiązuje coraz to ciekawsze współprace (m.in. z Sariusem, Przyłem czy Michałem Szczygłem), zyskuje oddane grono słuchaczy i zachwyca z każdym kolejnym singlem. Artystka przymierza się do swojego fonograficznego debiutu, jednak zanim to – wiadomo, formalności…

Zalia – bezsensownie feat. Przyłu, posłuchaj!

Premiera albumu, czyli seria trudnych wyborów

Wybór zdjęcia i fontu na okładkę, jewel case czy digipak, co powinno być kolejnym singlem… Te i wiele innych to pytania, z którymi mierzy się każdy debiutant, bo wydanie albumu to nie tylko nagranie na niego kilku(nastu) piosenek. Zanim dojdzie do premiery, artysta musi podjąć wiele ważnych formalno-logistycznych decyzji. W tym chociażby ułożyć kolejność utworów na płycie, co zdaje się — spędza ostatnio Zalii sen z powiek.

Zobacz również: Moje Rytmy #48: Zalia

Na tegoroczne Walentynki artystka przygotowała bowiem nietuzinkową niespodziankę. 14 lutego światło dzienne ujrzały jej dwa nowe utwory… Właściwie to jeden, tylko w dwóch, nieco różnych odsłonach. Scena miłosna i Miłosna scena to te same historie, opowiedziane jednak w zupełnie innych okolicznościach — szybszych, imprezowych i balladowych, zdecydowanie bardziej romantycznej.

Zobacz również: Zalia powraca w nowej aranżacji. Miłosna opowieść artystki płynąca prosto z jej serca jest już dostępna

Zalia – Scena miłosna/Miłosna scena, posłuchaj premierowego wykonania live!

Scena miłosna czy miłosna scena — pomóż Zalii wybrać!

Na album nie mogą jednak trafić dwie takie same piosenki, a wybór — musicie przyznać — nie jest prosty. Dlatego Zalia umywa ręce od odpowiedzialności i pozostawia tę decyzję demokratycznym wyborom swoich fanów. Aby wybrać konkretną wersję utworu Scena miłosna/Miłosna scena, która według Was powinna znaleźć się na nadchodzącym albumie Zalii — kliknijcie odpowiedni link poniżej!

Kliknij, jeśli chcesz, żeby na albumie Zalii znalazła się Scena miłosna

Kliknij, jeśli chcesz, żeby na albumie Zalii znalazła się Miłosna scena

Zalia Scena miłosna Miłosna scena
okładka singla Scena miłosna/Miłosna scena Zalii

Zalia ma małe kłopoty z ułożeniem tracklisty swojego debiutanckiego albumu… Pomóżcie jej wybrać, czy powinna się na nim znaleźć Scena miłosna czy miłosna scena! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →