fot. materiały prasowe

Young Money zatrzymani przez COVID. Powrót grupy opóźni się


02 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Drake potwierdził, że głośno zapowiadany i wyczekiwany powrót ekipy Young Money opóźni się. Wszystko przez COVID-19. Sprawdź szczegóły!

Powrót Young Money opóźni się

Ta informacja podekscytowała fanów rapu na całym świecie. Young Money powracają w wyjątkowym występie. Do legendarnej już ekipy założonej przez Lil Wayne’a ponad 15 lat temu w pewnym momencie należały takie gwiazdy, jak Nicki Minaj, Tyga czy Drake. To właśnie Kanadyjczyk ogłosił powrót grupy podczas trwającego od 28 lipca October World Weekend i także za jego sprawą występ ten został przesunięty:

Jestem naprawdę zdruzgotany, musząc przekazać tę informację. Otrzymałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Young Money Reunion zaplanowane na dzisiejszy wieczór zostaje przesunięte na NAJBLIŻSZĄ możliwą datę. Pozostaję w kontakcie z władzami miasta i opublikuję nową datę, gdy tylko ją ustalimy. Do tego czasu mam nadzieję, że wszyscy pozostaniecie bezpieczni i zdrowi. Kocham was wszystkich. Tak bardzo przepraszam, że zawiodłem was podczas naszego wielkiego święta. W momencie, gdy test będzie negatywny, dam wam wszystko, co mam, występując na scenie (z wyjątkiem COVID)

– Drake na instagramie (tłumaczenie własne).

Pozostaje więc liczyć, że Drake jak najszybciej powróci do zdrowia, by fani jeszcze raz mogli usłyszeć na żywo takie hity, jak Bed Rock, Steady Mobbin czy Every Girl In The World.

Young Money – Bed Rock

Winda do światowej sławy

Projekt Young Money z pewnością zdecydowanie spełnił swoją rolę. Spora część podopiecznych z wytwórni Lil Wayne’a dotarła na szczyty popularności. Wystarczy wspomnieć o Drake’u, który bije kolejne rekordy. Jego wszystkie płyty były łącznie 22-krotnie(!) platynowe. Wieloma sukcesami może pochwalić się także Nicki Minaj, która zapracowała na miano jednej z najlepszych raperek w historii, a niedługo ukaże się serial dokumentalny o jej życiu.

Drake potwierdził, że głośno zapowiadany i wyczekiwany powrót ekipy Young Money opóźni się. Wszystko przez COVID-19. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Powrót Young Money […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →