Young Leosia wystąpi w Rzeszowie. Zagra DJ set z ekipą Baila Ella Tour


13 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas imprezy usłyszeć będzie można Dancehall, Reggaeton, Baile Funk, Afro House, a także największe hity Young Leosi.

Nowy rozdział

Od czasu odejścia Młodej Leokadii z ekipy Internaziomali, artystka działa na pełnych obrotach. W listopadzie zaprezentowała fanom nowy solowy utwór – Crowd – który stał się też symbolicznym początkiem nowego rozdziału w karierze Young Leosi. Przy okazji zainicjowała ona bowiem start swojej wytwórni – Baila Ella Records.

Rok po debiucie

Leosia podjęła tę decyzję zaledwie rok po solowym debiucie. We wrześniu 2021 na rynku ukazały się Hulanki EP, które w niedługim czasie pokryły się platyną, czyli przekroczyły nakład trzydziestu tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Materiał promowały takie single, jak Szklanki, Jungle Girl z Żabsonem, Baila Ella i Wyspy.

Baila Ella się rozkręca

Young Leosię mogliśmy ostatnio usłyszeć na singlach projektu club2020 – pojawiła się w Malibu Barbie i Cypher2022. Jej nowa wytwórnia także wydaje się rozkręcać – niedawno pisaliśmy o premierze singla pierwszej artyski w labelu, Bambi. Raperka kojarzona dotychczas głównie z akcją SBM Starter zaprezentowała kilka dni temu singiel IRL. Nie wiadomo, czy również Leosia szykuje nowe utwory i czy nagrywa nowy krążek, ale na pewno więcej będzie można dowiedzieć się podczas rzeszowskiej imprezy. Nie tylko zresztą rzeszowskiej – ekipa zagra również 25 lutego w Radomiu i 4 marca w Opolu!

Baila Ella by Young Leosia (DJ set) odbędzie się w piątek 24 lutego na dużej scenie rzeszowskiego klubu Aloha – Food, Bowling & Club. Artystce na scenie towarzyszyć będzie ekipa Baila Ella Tour – wspomniana MC Bambi, a takżę Madmani i Karo. W Radomiu zobaczymy ich natomiast w Lemon Sound Gallery, a w Opolu zagrają w Mango Music Club. Sprzedaż biletów już ruszyła – wszystkie można znaleźć na stronie Biletomat.pl.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas imprezy usłyszeć będzie można Dancehall, Reggaeton, Baile Funk, Afro House, a także największe hity Young Leosi. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Nowy rozdział Od czasu odejścia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →