materiały promocyjne

„Club2020” z czwartym vlogiem promującym album


06 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanale 2020 pojawił się czwarty vlog ukazujący kulisy tworzenia się projektu club2020. Artyści powrócili w nim do studia, by szlifować wyczekiwany album.

Co nowego w 2020?

Kolejny poniedziałek, kolejny vlog zza kulis powstawania albumu club2020. W czwartej odsłonie artyści powracają do studia, by doszlifować materiał. Prace trwają zarówno nad cypherowym utworem całej ekipy, jak i w osobnych studiach, gdzie powstają zaskakujące połączenia. Tym bardziej, że pojawiają się coraz to nowsi artyści. W nowym odcinku vloga po raz pierwszy występuje Margaret. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej:

Twórcy reprezentujący na co dzień odmienną stylistykę wychodzą ze swojej strefy komfortu, tworząc muzykę w dobrej komitywie i ponad towarzyskimi podziałami. Obecni w odcinku są Taco Hemingway, OKI, Young Igi, Otsochodzi (OIO), Margaret, Young Leosia, Kukon, Dwa Sławy, schafter, CatchUp, Łajzol, HAŁASTRA, Mielzky, Atutowy oraz LOAA

Jest więc co oglądać, a z każdym kolejnym materiałem od 2020 przekonujemy się, że jest także na co czekać.

club2020 S01E04: Gdzie nagrywał Young Thug?

W każdy wtorek i każdy czwartek

Premiera płyty wytwórni 2020 trafi na sklepowe półki już 10 marca 2023. Zgodnie z zapowiedziami, co poniedziałek będzie ukazywać się nowy odcinek vloga, natomiast co czwartek usłyszymy nowy singiel z clubu2020. Otrzymaliśmy też nową rozpiskę ujawniającą nieco bardziej szczegółowo kolejne plany wytwórni. 9 lutego premierę będzie miał CYPHER2022, na którym pojawiają się prawdopodobnie wszyscy uczestnicy projektu. Szykuje się więc bardzo długi utwór, albo po prostu 4 linijki na artystę. Będzie to również moment, w którym wystartuje standardowy preorder albumu.

„Club2020” z czwartym vlogiem promującym album

Tytuł i skład kolejnego utworu, który usłyszymy 16 lutego, pozostaje jeszcze tajemnicą. Wiemy, że dograł się do niego Oki. Licząc jednak ilość wykropkowanych liter na rozpisce, można spodziewać się, że oprócz niego w numerze udzielą się Young IgiYoung Leosia i Taco Hemingway. Poniżej sprawdzajcie pełną rozpiskę planów ekipy 2020:

Kolejny czwartek, kolejny club2020. Tym razem z Hałastrą, Kukonem, Łajzolem i schafterem

Na kanale 2020 pojawił się czwarty vlog ukazujący kulisy tworzenia się projektu club2020. Artyści powrócili w nim do studia, by szlifować wyczekiwany album. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Co […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →