fot. materiały prasowe

Young Leosia i Żabson w ogniu „Piekielnej Kuchni”


26 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Young Leosia i Żabson wystąpią w najbliższym odcinku Hell’s Kitchen. Poleje się Bacardi?

Young Leosia I Żabson: kariera hip-hopową to intro do pracy w gastro?

Young Leosia doskonale sobie radzi z solową karierą: Hulanki pokryły się platyną, jej pierwsza trasa wyprzedała się na pniu, raperka zdążyła już zagrać na największych polskich festiwalach, a Rok Tygrysa Tour okazał się takim samym sukcesem, jak debiutanckie tournée. Żabson może być spokojny o swoją podopieczną, która kręci takie wyniki pod swoimi utworami, jakich on sam by się nie powstydził.

Leosia z Żabsonem nagrali razem kilka numerów – m.in. Jungle Girl oraz ULALA, lecz na tym ich współpraca definitywnie się nie kończy. Podobnie, jak nie kończy się jedynie na brandzie Internaziomali. Hip-hopowy duet już niedługo będzie można zobaczyć na antenie Polsatu w programie Hell’s Kitchen.

Przeczytaj: Young Leosia na swoim – relacja z pierwszego koncertu Hulanki Tour

young leosia żabson Hell's Kitchen
fot. materiały promocyjne

Hell’s Kitchen próbuje odmłodzić widownię

Hell’s Kitchen wróciło na antenę Polsatu po sześcioletniej przerwie. Szefem kuchni oceniającym umiejętności uczestników w tej edycji został Mateusz Gessler. Oprócz kucharzy rywalizujących o nagrodę główną w programie pojawiają się również specjalni goście. W czwartym odcinku przy stole jurorskim zasiedli Kasia Dziurska i Blowek, natomiast w kolejnym odcinku, który będzie miał premierę w środę, 28 września, w show pojawią się Young Leosia oraz Żabson.

Polsat ewidentnie stara się przyciągnąć przed ekrany młodych widzów. Pytanie tylko, czy zapraszanie chwytliwych nazwisk faktycznie działa, szczególnie że komentarze pod postem na Facebooku są… różne. Premiera Piekielnej Kuchni z udziałem artystów już w środę o godzinie 20.00 – będziecie oglądać?

Young Leosia – Jungle Girl feat. Żabson

Young Leosia i Żabson wystąpią w najbliższym odcinku Hell’s Kitchen. Poleje się Bacardi? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Young Leosia I Żabson: kariera hip-hopową to intro […]


ZOBACZ: Young Leosia – Hulanki Tour, Poznań [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →