fot. materiały prasowe

Young Leosia i Żabson w ogniu „Piekielnej Kuchni”


26 września 2022

Podziel się newsem:

Young Leosia i Żabson wystąpią w najbliższym odcinku Hell’s Kitchen. Poleje się Bacardi?

Young Leosia I Żabson: kariera hip-hopową to intro do pracy w gastro?

Young Leosia doskonale sobie radzi z solową karierą: Hulanki pokryły się platyną, jej pierwsza trasa wyprzedała się na pniu, raperka zdążyła już zagrać na największych polskich festiwalach, a Rok Tygrysa Tour okazał się takim samym sukcesem, jak debiutanckie tournée. Żabson może być spokojny o swoją podopieczną, która kręci takie wyniki pod swoimi utworami, jakich on sam by się nie powstydził.

Leosia z Żabsonem nagrali razem kilka numerów – m.in. Jungle Girl oraz ULALA, lecz na tym ich współpraca definitywnie się nie kończy. Podobnie, jak nie kończy się jedynie na brandzie Internaziomali. Hip-hopowy duet już niedługo będzie można zobaczyć na antenie Polsatu w programie Hell’s Kitchen.

Przeczytaj: Young Leosia na swoim – relacja z pierwszego koncertu Hulanki Tour

young leosia żabson Hell's Kitchen
fot. materiały promocyjne

Hell’s Kitchen próbuje odmłodzić widownię

Hell’s Kitchen wróciło na antenę Polsatu po sześcioletniej przerwie. Szefem kuchni oceniającym umiejętności uczestników w tej edycji został Mateusz Gessler. Oprócz kucharzy rywalizujących o nagrodę główną w programie pojawiają się również specjalni goście. W czwartym odcinku przy stole jurorskim zasiedli Kasia Dziurska i Blowek, natomiast w kolejnym odcinku, który będzie miał premierę w środę, 28 września, w show pojawią się Young Leosia oraz Żabson.

Polsat ewidentnie stara się przyciągnąć przed ekrany młodych widzów. Pytanie tylko, czy zapraszanie chwytliwych nazwisk faktycznie działa, szczególnie że komentarze pod postem na Facebooku są… różne. Premiera Piekielnej Kuchni z udziałem artystów już w środę o godzinie 20.00 – będziecie oglądać?

Young Leosia – Jungle Girl feat. Żabson

Young Leosia i Żabson wystąpią w najbliższym odcinku Hell’s Kitchen. Poleje się Bacardi? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Young Leosia I Żabson: kariera hip-hopową […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Young Leosia – Hulanki Tour, Poznań [fotorelacja]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →