Wu-Tang Clan: GZA @Kraków

Wu-Tang Clan: GZA

25 marca 2022, Piątek

Klub Studencki Kwadrat / Kraków

Stanisława Skarżyńskiego 1, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY z 16.09.21 na 25.03.2022 

UWAGA ❗️ ZMIANA TERMINU❗️
Niestety, nie mamy dobrych wieści, z powodu COVID, trasa koncertowa GZA, zostanie przesunięta – najpewniej na jesień tego roku. Czekaliśmy z tą informacją z nadzieję, że podamy Wam od razu nowy termin, ale nadal ustalamy formalności z agentem. Wkrótce podamy nową datę.
Nadal wierzymy, że THIS QUARANTINE IS TEMPORARY – WU-TANG IS FOREVE i że zgodnie z informacjami, które dochodzą do nas z UK, od 21 czerwca w Europie zaczną znikać obostrzenia.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość 👐
Na pocieszenie, chociaż ostatnio „Life’s a Bitch”, to dajemy radę i przetrwamy – co więcej mamy kilka kozackich, klasycznych bookingów! Wkrótce ogłoszenia, wpadajcie na nasz fp BIG idea
Bilety zachowują ważność, ale oczywiście zwrotów możecie dokonywać przez Going lub biletomat.pl www.biletomat.pl/returns/form/
PEACE, LOVE & UNITY!

Wu-Tang Clan: GZA | 25 marca 2022, Piątek, Klub Studencki Kwadrat / Kraków

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →