The Vamps

27 marca 2023, Poniedziałek

TR Warszawa

Marszałkowska 8, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

18:00 – drzwi
20:00 – start koncertu

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

To już dekada odkąd The Vamps podbijają młode serca na całym świecie.🥳 Z tej okazji Brytyjczycy ruszają w trasę, na której nie zabraknie przystanku w naszym kraju. Polska publiczność usłyszy największe przeboje zespołu już 27 marca w warszawskiej hali EXPO XXI.🥰

The Vamps, w którego skład wchodzą Brad Simpson, Connor Ball, Tristan Evans i James McVey przed wybuchem pandemii nie mieli raczej czasu na nudę. Od momentu ukazania się w 2014 roku ich pokrytego platyną albumu “Meet The Vamps” zespół nie próżnował, o czym świadczy bogata jak na tak krótki okres czasu dyskografia (łącznie 5 albumów) oraz setki koncertów na całym świecie (w tym m.in. trasa z McFly i wspólne koncerty z Seleną Gomez w Londynie). Przez 10 lat funkcjonowania grupa zebrała szerokie grono oddanych fanów, z którymi stara się utrzymywać jak największy kontakt poprzez dużą aktywność na social mediach. Poprzednie koncerty Brytyjczyków w Polsce cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc zalecamy nie zwlekać z kupnem biletu i świętować jubileusz The Vamps razem z nami!

THE VAMPS
📅27.03.2023
📍Warszawa, EXPO XXI

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ THE VAMPS (UK) – pop-rock

🌐www.facebook.com/thevampsofficial
🌐www.instagram.com/thevamps
🌐www.tiktok.com/@thevamps

🔊”Can We Dance”: www.youtube.com/watch?v=UqSww10eeKw
🔊”Would You”: www.youtube.com/watch?v=RqRxsBDMj8g
🔊”Somebody To You” ft. Demi Lovato: www.youtube.com/watch?v=0go2nfVXFgA

—————————————

Wpadaj na Instagram➡bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil➡/bit.ly/Nasz–Facebook

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

 

The Vamps | 27 marca 2023, Poniedziałek, TR Warszawa

Biletomat.pl
189 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →