Rap Stacja Festiwal 2021

Rap Stacja Festiwal 2021

8 lipca 2021, Czwartek

Sława

, Sława

Start: godz. 17:00

Podziel się:

RAP STACJA FESTIWAL 8-10 lipca 2021
SŁAWA (nowa lokalizacja!)

🎶 Line-up: PRO8L3M – PALUCH – BEDOES – ŻABSON – GUZIOR – KĘKĘ- SŁOŃ – SZPAKU – SARIUS – MALIK MONTANA – KUKON – WHITE 2115 – DWA SŁAWY – GEDZ – JAN RAPOWANIE -KARTKY – RETO – KABE – OKI, CHIVAS, BETEO….
Co wtorek nowy artysta!

Przed nami piąta edycja festiwalu kultury hip – hop w jej pełnym wymiarze. Po roku, przymusowej, przerwy wracamy silniejsi z nowymi projektami, pewni, że robimy coś wyjątkowego! Kto był na poprzednich edycjach wie, że Rap Stacja to „konkretny” festiwal ze wspaniałymi ludźmi i super atmosferą. Konkretny – bo interesują nas tylko najważniejsi rapowi wykonawcy w pełnowymiarowych koncertach. Do tego Freestyle, graffiti, breakdance, wake, rolki, deski, rowery, itp.
Żadnych pierdół – to tylko trzy dni więc szkoda czasu!
MAMY NOWĄ STACJĘ!!!
Sława to nasze nowe miejsce na ziemi! Przenosimy się o 25 km na południe do malowniczego kurortu wypoczynkowego w woj. lubuskim, położonego nad Jeziorem Sławskim. Jaramy się jak dzieci bo, wreszcie, mamy idealne miejsce na stworzenie festiwalu, który zostanie największą i najlepszą hiphopową imprezą w Polsce. Na miejscu jest wszystko co potrzeba. Olbrzymia plaża na której wystąpią największe gwiazdy polskiego rapu. Gotowa infrastruktura idealnie pasująca na festiwal i szeroka baza noclegowa, która zadowoli każdego. 5 minut od sceny jest przestronne pole namiotowe, domki, hotel i apartamenty. Do tego jezioro z piękną plażą i całą gamą pływających wynalazków z wake parkiem na czele. Gotowy ośrodek sprawia, że możecie przyjechać wcześniej i nie spieszyć się z wyjazdem.
GRAMY TRZY DNI!
A tak naprawdę cztery, bo już w środę ruszamy beforem na polu namiotowym.
Trzy dni bez snu – taki mamy plan na okres festiwalu! Gdy bladym rankiem, pokoncertowe imprezy, będą dobiegały końca już ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach, będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na kajaki, rowery, piłkę i zimne piwko na łonie natury. Cały czas pracujemy nad tym, by nie było chwili nudy, więc przed wami jeszcze sporo niespodzianek. Dobrze wiemy, że najważniejsze są koncerty, dlatego rozszerzamy festiwal o jeden dzień. Od czwartku do niedzielnego świtu będziecie mogli poskakać przy koncertach całej czołówki polskiego hip hopu.
Nie chcemy wszystkiego zdradzać ale jesteśmy pewni – nie zawiedziecie się!

ℹNajważniejsze informacjeℹ
Data: 8-10 lipca 2021
Miejsce: Sława (woj. lubuskie) Ośrodek SCKiW
🎫Karnety & bilety jednodniowe
♻Wszystkie karnety zostawione z 2020 lub zakupione do 31.10 automatycznie stały się trzydniowym karnetem GOŚĆ SPECJALNY lub w przypadku karnetów VIP na GOŚĆ SPECJALNY VIP + otrzymacie obiecane bonusy❗ Nie musicie w związku z tym podejmować żadnych czynności.
♻Bilety jednodniowe z 2020 roku będzie można wykorzystać w dowolny dzień festiwalu. Nie musicie w związku z tym podejmować żadnych czynności.
⛔Pule od I do V są wyprzedane
🎫Pula VI w cenie 170 zł
PULA VII karnetów w cenie 210 zł dostępna od 26.04.21
🌟Karnety VIP – WYPRZEDANE!!!
(VIPy nie będą już dostępne w żadnych pulach)
⚠Bilety jednodniowe będą dostępne od 1.06.
🚸Przy zakupie wejściówki i wstępie na festiwal nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie festiwalu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z imprezy❗
⚠Uwaga! Zakup biletów poza punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na festiwal.
ℹInfo o noclegach i transporcie: https://www.facebook.com/events/153146806414291/

JUŻ TERAZ REZERWUJCIE CZAS NA DRUGI WEEKEND LIPCA!
Ponad 20 gwiazd w trzy dni, jezioro, słońce, plaża i przede wszystkim WY – najwspanialsza publiczność na świecie! Wszystko to składa się na niesamowity klimat rapowego święta.
Zapraszajcie znajomych i zapisujcie się na wydarzeniu – będzie sztos!
PODSTAWOWE INFORMACJE:
Data: 08-10 lipca 2021
Miejsce: Sława ośrodek SCKiW
Line up – /to będzie najmocniejszy skład w historii Rap Stacji/ z ogłoszeniami ruszamy w grudniu
WEJŚCIÓWKI:
Wszystkie karnety zostawione z 2020 lub zakupione do 31 października automatycznie zmieniają się na trzydniowy karnet GOŚĆ SPECJALNY lub w przypadku karnetów VIP na GOŚĆ SPECJALNY VIP + obiecane bonusy.
Bilety jednodniowe z 2020r będzie można wykorzystać w dowolny dzień festiwalu w 2021r.
TRZYDNIOWE KARNETY:
PULA I-IV – wyprzedane
PULA V w cenie 160 zł dostępna do 31 stycznia lub do wyczerpania
Trzydniowe karnety VIP w cenie 250 zł dostępna do 31 stycznia lub do wyczerpania
Dostępne przez zamówienie mailowe na karnetyrapstacja@gmail.com
Wydzielona strefa VIP stanie z boku z sceny. Będzie drink bar, leżaki, ławostoły, parasole i dodatkowe toalety wyłącznie dla gości VIP. Przy wejściu osoby z biletem VIP będą obsłużone w pierwszej kolejności, każda dostanie pamiątkową smycz z identyfikatorem.
Bilety jednodniowe będą dostępne od 1 czerwca
Przy zakupie wejściówki i wstępie na festiwal nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie festiwalu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z imprezy.
Uwaga! Zakup biletów poza punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na festiwal.
Po nowym roku uruchomimy stronę na której znajdziecie info o noclegach i transporcie…
Więcej info wkrótce…


Zobacz także