kadr z teledysku „New Amsterdam”

Wszystko, czego chcą noah i megot w nowym singlu, to „Święty spokój”


15 lipca 2022

Podziel się newsem:

Duet noah i megot opublikował drugi utwór pod banderą Def Jam Recordings Poland. Singiel Święty spokój promuje debiutancki album artystów.

Czego chcą noah i megot?

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował singiel Święty spokój, który promuje krążek Let Em Know od noah i megota. W piosence wystąpiła również Kinga Glińska, którą można usłyszeć w tle. Mix wykonał megot, natomiast masteringu podjął się Deszczu Strugi.

noah & megot – Święty spokój

Zobacz: noah i megot z pierwszym singlem w barwach Def Jamu

Twórcy, wcześniej związani z Fresh N Dope, pierwszy utwór pod banderą Def Jam Recordings Poland wrzucili na początku czerwca. Singiel New Amsterdam doczekał się teledysku w reżyserii Hiena Dinh Ngoca. Duet pracuje ze sobą od 2019 roku.

Studiowaliśmy na tym samym wydziale i tak samo nie chciało nam się studiować, a że oboje kochamy muzykę, to odnaleźliśmy wspólny język i zaczęliśmy kreować nasze oryginalne brzmienie. Nasz duet to połączenie doświadczenia na scenie producenckiej ze strony Megota oraz mojego wyjątkowego (hehe) wokalu. Od zawsze stawiamy na przekazanie mocnych emocji w prostych słowach. Album, który przygotowaliśmy to zestawienie naszych inspiracji od początków naszej wspólnej drogi aż do teraz

– mówi noah o współpracy z megotem.

Raper, wspominając o doświadczeniu megota, nie ma na myśli wyłącznie wspólnych działań. Producent współpracował z takimi raperami, jak Wojtek Sokół, Trill Pem oraz Dwa Sławy.

Def Jam Recordings Poland rozrasta się międzygatunkowo

Mimo że polski oddział Def Jamu kojarzony jest przede wszystkim z rapem, wytwórnia nie zamyka się w ramach. Na początku lipca z piosenką Reakcje Chemiczne zadebiutował Verde, który obrał bardziej alternatywny kierunek. Należy jednak podkreślić, że podobnie jak Rosalie. czy Vito Bambino, Verde również w przez jakiś czas był bardzo blisko rapowej branży.

verde def jam recordings poland
materiały prasowe, fot. Kornel Barwiński

Duet noah i megot opublikował drugi utwór pod banderą Def Jam Recordings Poland. Singiel Święty spokój promuje debiutancki album artystów. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Czego chcą noah i megot? Dziś o […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →