Wrocław Hip Hop Festiwal 2019 – kto wystąpi w listopadzie w Hali Stulecia?


20 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wrocław Hip Hop Festiwal 2019 odbędzie się 22 listopada w Hali Stulecia. Sprawdźcie dotychczas ogłoszonych artystów.

Jakiś czas temu pisaliśmy o pierwszym headlinerze, który w listopadzie zaprezentuje się przed wrocławską publicznością w Hali Stulecia. Organizatorzy ujawnili już do tej pory kilku przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. Sprawdźcie.

Wrocław Hip Hop Festiwal 2019

Jan – rapowanie

Reprezentant krakowskiej sceny rapu, który w tym roku prawdopodobnie nie opuścił żadnego z letnich festiwali (wystąpił m.in. na Orange Warsaw Festival 2019, Open’er Festival 2019 czy OFF Festival 2019). Ostatnim wydawnictwem młodego artysty jest krążek Plansze wydany wraz z NOCNYM w SBM Label.

Guzior

Członek grupy QueQuality. Współpracował m.in. z z Quebonafide, Kubanem czy Słoniem. Jego ostatni album Evil_Things, który ukazał się w 2018 roku, uzyskał status Złotej Płyty.

Szpaku

Nazywany głosem swojego pokolenia, wydający w wytwórni B.O.R – raper, którego wydany pod koniec 2018 roku debiutancki album Atypowy w dwa miesiące pokrył się platyną. Szpaku ma na swoim koncie liczne współprace i gościnne występy na płytach kolegów z branży m.in. pracował ze Słoniem, Kaz Bałagane, Sariusem i Young Igim.

Słoń

Raper, znany z mocnych wersów aktualnie pracuje nad dwoma wydawnictwami – EPką i nowym albumem. Jego ostatni krążek to zeszłoroczny Mutylator wydany nakładem labelu artysty – Brain Dead Familia.

DJ Soina

Twórca serii dobrze znanych mixtape’ów Kręci Mnie Vinyl, który zwykle odpowiada za rozgrzewkę wrocławskiej publiczności.

VNM

Elbląski raper, który na początku roku wydał nowy materiał – konceptualny album Czuz Tu Daj Najs. To szósty krążek muzyka, który w przeszłości wydawał w Prosto, a od 2015 prowadzi własną wytwórnię De Nekst Best (od tytułu jego debiutanckiego krążka).

Wrocław Hip Hop Festiwal 2019 – bilety

Bilety na Wrocław Hip Hop Festiwal 2019 znajdziecie na stronie festiwalu.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: