Wrocław Hip Hop Festival 2019 – znamy godzinową rozpiskę koncertów


07 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już 22 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się kolejna edycja Wrocław Hip Hop Festival. Organizatorzy podali właśnie dokładne godziny koncertów. Sprawdźcie, jak prezentuje się timetable wydarzenia.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, piąta już edycja Wrocław Hip Hop Festiwalu, który z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę miłośników hip-hopu. Już 22 listopada do Hali Stulecia ponownie zawitają najpopularniejsi polscy raperzy.

W ten listopadowy wieczór każdy miłośnik muzyki hip hop obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce.

Wrocław Hip Hop Festival 2019 – line-up

Wśród artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu znaleźli się: Paluch, Kali, KęKę, Szpaku, Słoń, Guzior, Jan-rapowanie, VNM, DJ Soina, Sarius, W.E.N.A oraz Kabe.

Wrocław Hip Hop Festival 2019 – timetable

Na nieco ponad dwa tygodnie przed rozpoczęciem festiwalu, organizatorzy zdradzili dokładną rozpiskę godzinową wszystkich koncertów. Sprawdźcie, o której wystąpią Wasi ulubieni artyści:

16:30 – Dj Soina
17:10 – Kabe
17:50 – W.E.N.A.
18:30 – VNM
19:10 – Jan-rapowanie
20:00 – Guzior
20:50 – Sarius
21:50 – Szpaku
22:50 – KęKę
23:50 – Paluch
00:50 – Słoń
01:40 – Kali

Wrocław Hip Hop Festiwal 2019 - timetable

W sprzedaży są obecnie dostępne bilety z IV, przedostatniej puli w cenie 95 zł. Jeśli nie chcecie przegapić tego wyjątkowego wydarzenia, radzimy nie zwlekać z zakupem. W dniu wydarzenia cena wzrośnie.

Do zobaczenia we Wrocławiu!


Idę w Tango

Jeśli nie chcecie przegapić żadnego występu podczas Wrocław Hip Hop Festival 2019 – pobierzcie aplikację Tango, która przypomni Wam o rozpoczęciu wybranych koncertów!

Tango Rytmy

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.