Kadr z teledysku

Wiemy, kto udzieli się gościnnie na nadchodzącej płycie Peji


16 listopada 2021

Podziel się newsem:

Peja odsłania karty dotyczące jego nadchodzącego albumu  ** ******. Gościnnie udzielić się na nim mają Hans z grupy 52 Dębiec oraz DJ Eprom. Sprawdź szczegóły.

Nowa płyta Peji

Najnowszy album Rycha to powrót do klasycznych brzmień z lat 90-tych wzbogaconych o żywe instrumenty, na których stary, dobry Rychu sprawdza się najlepiej.

Jako inspirację artysta podaje swoje wcześniejsze dokonania, do których chętnie sięga budując własną muzyczną teraźniejszość.

Przykład stanowi utwór Mój rap moja rzeczywistość 2, będący kontynuacją opowieści sprzed 20 lat. „Cała reszta została owiana tajemnicą i pozostanie tak aż do premiery płyty. Jeśli więc ufacie mi na tyle, żeby zamówić to coś w ciemno postaram się nie zawieść” – taki komentarz otrzymaliśmy od Ryśka, który nie ukrywa, że chce w jakiś sposób zaskoczyć po tylu latach swoich najwierniejszych fanów.

– czytamy na stronie preorderu

Album ma się ukazać już 10 grudnia tego roku. Peja swojego słowa dotrzymuje – wydawnictwo rzeczywiście owiane jest tajemnicą. Nie znamy nawet jego tytułu – został ukryty pod gwiazdkami. Jedyne, czego na pewno możemy się spodziewać, to kontynuacji kultowego numeru Mój rap, moja rzeczywistość. Więcej potwierdzonych informacji jak do tej pory nie było, ale raper zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy – ujawnił, że możemy się spodziewać gościnnego udziału Hansa z 52 oraz najpewniej usłyszymy na nim skrecze autorstwa DJ-a Eproma.

Przeczytaj także: Peja Slums Attack z nową gościnną zwrotką. Raper udzielił się w „Być sobą” Jasona

I to jest informacja! Peja i Hans nie po raz pierwszy połączą siły na wspólnym tracku. Mają ich już kilka na koncie i za każdym razem wypadają ze sobą rewelacyjnie. DJ Eprom natomiast to jeden z wiodących autorów skreczy oraz cutów na naszej scenie. Jego produkcje zawsze dodają niesamowitego klimatu wszystkim wydawnictwom, na których się udziela. Jeśli celem Peji było podkręcenie atmosfery wyczekiwania na nową płytę, to bez wątpienia mu się to udało.


Peja/Slums Attack – nadchodzące koncerty w Zabrzu i Jarocinie

W najbliższym czasie szykują się koncerty Peji. Raper wystąpi 26 listopada w CK Wiatrak w Zabrzu i 11 grudnia w JOK Jarocin. Bilety na oba wydarzenia są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Peja odsłania karty dotyczące jego nadchodzącego albumu  ** ******. Gościnnie udzielić się na nim mają Hans z grupy 52 Dębiec oraz DJ Eprom. Sprawdź szczegóły. Nowa płyta Peji Najnowszy album Rycha to powrót do klasycznych brzmień z lat 90-tych wzbogaconych o żywe instrumenty, na których stary, dobry Rychu sprawdza się najlepiej. Jako inspirację artysta podaje […]

Bilety na koncerty Peja/Slums Attack

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →