Kadr z teledysku

Będzie druga część klasycznego już numeru Peji – “Mój rap, moja rzeczywistość”


14 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Peja miał zaledwie 25 lat, gdy ukazała się pierwsza część. Wielkimi krokami nadchodzi dwudziestolecie krążka Na legalu?, z którego pochodzi track. Czy raper uczci ten jubileusz reedycją kultowego szlagiera z płyty? Sprawdź!

Na legalu? i jego nadchodząca rocznica

Płyta wydana 28 listopada 2001 to nie tylko punkt zwrotny w karierze Peji. To także kamień milowy dla polskiego ulicznego rapu. Dość powiedzieć, że to jego pierwszy tak znaczny komercyjny sukces. Album pokrył się platyną i spędził 46 tygodni na dziesiątym miejscu zestawienia OLiS. Ugruntował pozycję Peji na rynku jako jednego z najważniejszych raperów w tym kraju – tytuł, którego poznaniak nie utracił do dziś. Przed wydaniem Na legalu? stał nieco z boku sceny, by w końcu wzbudzić zachwyty zarówno wymagających krytyków, jak i słuchacza masowego. Ci pierwsi zachwycali się postępami technicznymi Peji w pisaniu i rapowaniu, ci drudzy świetnie bawili się przy dźwiękach Głuchej Nocy. Przecież ten track to do dziś przykład, jak skonstruować pełnoprawnego bangera, który wstrząśnie mainstreamem. A skoro o pojedynczych utworach z albumu mowa, to mamy dobre wieści – Mój rap, moja rzeczywistość doczeka się kontynuacji!

Oprócz enigmatycznego posta, Peja nie podzielił się jeszcze większą ilością informacji na temat nadchodzącej piosenki. My jednak przepowiadamy, że może mieć to związek ze zbliżającym się jubileuszem albumu Na legalu?, z którego pochodzi track. Jakie jeszcze niespodzianki z okazji tej ważnej rocznicy wysmaży nam Peja? Będziemy Was informować na bieżąco!

Peja/Slums Attack “Mój rap moja rzeczywistość” (prod. Peja)

Przeczytaj także: Peja/Slums Attack – debiut zespołu ma już 25 lat! Raper komentuje jubileuszowe ćwierćwiecze

Peja miał zaledwie 25 lat, gdy ukazała się pierwsza część. Wielkimi krokami nadchodzi dwudziestolecie krążka Na legalu?, z którego pochodzi track. Czy raper uczci ten jubileusz reedycją kultowego szlagiera z płyty? Sprawdź! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →