fot. materiały prasowe

Wielkie zmiany w DC. James Gunn i Peter Safran będą odpowiedzialni za filmy z uniwersum


26 października 2022

Podziel się newsem:

Filmowe uniwersum DC Comics czekają wielkie zmiany. Na czele DC Studios stanęli James Gunn i Peter Safran.

Filmowy dział DC Comics z nowym przewodnictwem

Jak donosi serwis The Hollywood Reporter, DC Films przechodzi bardzo istotne zmiany. Prezes Warner Bros. Discovery, David Zaslav, poinformował m.in., że DC Films zostało przemianowane na DC Studios. Ponadto przedstawił dwie osoby, które dalej poprowadzą ten odłam działalności DC.

Zobacz: James Gunn ma prywatną listę aktorów, z którymi nigdy nie będzie współpracował

Na czele filmowej filii komiksowego giganta staną James Gunn oraz Peter Safran. Będą oni przewodzić nie tylko projektom filmowym, ale także serialom oraz animacjom. Mężczyźni zasiądą na stanowisku, które jeszcze do zeszłego tygodnia piastował Walter Hamada. Gunn będzie odpowiedzialny za kreatywną stronę studia, natomiast Safran za biznesową. CEO Warner Bros. Discovery nie krył zadowolenia.

DC ma jedne z najbardziej zabawnych, potężnych i ikonicznych postaci na świecie i jestem podekscytowany, że wyjątkowe i uzupełniające się talenty Jamesa i Petera dołączą do naszego światowej klasy zespołu i będą nadzorować kreatywne kierowanie historycznym uniwersum DC.

Ich kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji filmowej, bliskie związki ze środowiskiem twórców oraz udokumentowane osiągnięcia, które zachwycają fanów superbohaterów na całym świecie, sprawiają, że mają oni wyjątkowe kwalifikacje do opracowania długoterminowej strategii w zakresie filmu, telewizji i animacji oraz przeniesienia tej kultowej serii na kolejny poziom kreatywnego opowiadania historii

– powiedział David Zaslav.

Swojej radości nie kryli również sami zainteresowani. Zapewnili, że każdy z projektów będzie odznaczał się ich głębokim zaangażowaniem, które ma dostarczyć „zintegrowany, wielowarstwowy wszechświat”.

Filmowe uniwersum DC Comics czekają wielkie zmiany. Na czele DC Studios stanęli James Gunn i Peter Safran. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Filmowy dział […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →