kadr ze zwiastuna filmu „Black Adam”

Black Adam ściera się z Justice Society w nowym zwiastunie filmu


09 września 2022

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się nowy zwiastun filmu Black Adam z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. Szykuje się nowe rozdanie w filmowym uniwersum DC?

Black Adam ratunkiem dla DC?

Czy filmowe uniwersum DC trafi w końcu na odpowiednie tory? To pytanie zapewne zadaje sobie większość z nas przy premierze każdej produkcji wchodzącej w główną serię. Czy Black Adam coś pod tym względem zmieni? Tego jeszcze nie wiadomo, ale nadzieje są. W Internecie ukazał się nowy zwiastun filmu o arcywrogu Shazama.

Podchodzący ze starożytnego Kahndaqu Teth Adam otrzymuje od tajemniczego czarodzieja boskie moce. Wykorzystuje je jednak w celu zemsty, przez co zostaje uwięziony. Przez pięć tysięcy lat Black Adam stawał się mitem, a następnie legendą. Złoczyńca uwalnia się jednak, a jego pojęcie sprawiedliwości ukute przez złość zwraca uwagę współczesnych bohaterów tworzących Justice Society of America. Hawkman, Atom Smasher, Cyclone i Dr. Fate chcą powstrzymać Black Adama, jednocześnie próbując nauczyć go, jak być bohaterem i stawiając czoła siłom o wiele potężniejszym niż sam Adam.

Główną, tytułową rolę w filmie zagra Dwayne The Rock Johnson. W obsadzie znaleźli się również Aldis Hodge, Noah Centineo, Marwan Kenzari, Quintessa Swindell, Viola Davis i Pierce Brosnan. Obraz trafi do kin już 21 października 2022 roku.

Black Adam – zobacz zwiastun

DC Extended Universe – kolos na glinianych nogach

Filmowe uniwersum DC nadal próbuje pewnie stanąć na nogach, ale nie pomagają mu w tym problemy wcielającego się we Flasha Ezry Millera czy skasowanie gotowej produkcji o Batgirl. Oprócz obrazu o Najszybszym Człowieku na Świecie przed nami są jeszcze trzy inne, zapowiedziane już filmy: Shazam: Gniew bogów, Blue Beetle oraz Aquaman i Zaginione Królestwo. Wszystkie mają trafić do kin w 2023 roku.

W Internecie ukazał się nowy zwiastun filmu Black Adam z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. Szykuje się nowe rozdanie w filmowym uniwersum DC? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →