fot. materiały prasowe

Peacemaker rusza ratować świat. Jest nowy zwiastun serialu


03 stycznia 2022

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się nowy zwiastun serialu Peacemaker. W produkcji HBO tytułową rolę odgrywa John Cena.

Antybohater, jakiego (nie) potrzebujemy

Postać Christophera Smita, alias Peacemakera, doskonale wpisuje się w trend zwracania większej uwagi na tych niekoniecznie dobrych i czystych jak łza bohaterów. Chociaż określenie bohater” nie do końca pasuje do postaci, którą na ekranie odgrywa obecnie John Cena. Czym Peacemaker wyróżnia się spośród swoich koleżanek i kolegów po fachu? Tym, że w imię osiągnięcia pokoju, jest gotów posunąć się nawet do odebrania komuś życia.

Postać zadebiutowała na dużym ekranie stosunkowo niedawno, bo w lipcu 2021 roku za sprawą filmu Jamesa GunnaLegion samobójców: The Suicide Squad. Kto oglądał produkcję, ten z pewnością wyrobił sobie zdanie o Peacemakerze. Antybohater otrzymał swój serial będący spin-offem i sequelem filmu.

Peacemaker rusza ratować świat. Jest nowy zwiastun serialu
Peacemaker, kadr z serialu

Peacemaker zaprowadzi porządek?

Akcja serialu Peacemaker została umiejscowiona po filmie Legion samobójców: The Suicide Squad. Smith po opuszczeniu szpitala ma nadzieję na cieszenie się wolnością. Jego umiejętności jednakże po raz kolejny znajdą się na rządowym radarze, kiedy Ameryce zagrozi nowy wróg. Serial ma także zawierać retrospekcje ukazujące, dlaczego i w jaki sposób Christopher Smith stał się tym, kim jest, oraz bardziej zagłębi się w jego życie osobiste i psychikę.

W rolę główną ponownie wciela się rzecz jasna John Cena. Partnerować mu będą Steve Agee, Jennifer Holland, Robert Patrick, Danielle Brooks, Chris Conrad i Chukwudi Iwuji. Serial Jamesa Gunna trafi na HBO Max już 13 stycznia. Tak prezentuje się nowy zwiastun produkcji.

Peacemaker – zobacz zwiastun

W Internecie ukazał się nowy zwiastun serialu Peacemaker. W produkcji HBO tytułową rolę odgrywa John Cena. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Antybohater, jakiego (nie) […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →