fot. materiały prasowe

James Gunn ma prywatną listę aktorów, z którymi nigdy nie będzie współpracował


29 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

James Gunn nie podejmie współpracy ze wszystkimi. Reżyser ujawnił, że ma czarną listę aktorów, z którymi jego drogi się nie skrzyżują.

Współpraca nie dla każdego

James Gunn, który zasłynął jako reżyser Strażników Galatyki, cieszący się rosnącym uznaniem w kinematograficznym świecie, ma w swoim życiu kilku aktorów, z którymi nie chciałby nigdy współpracować. Dlaczego? Powodem jest brak przygotowania czy może umiejętności?

Przeczytaj także: Strażnicy Galaktyki 3 będą zdecydowanie dłuższym filmem od swoich poprzedników

Strażnicy Galaktyki 3
fot. Marvel

Reżyser, który otwarcie mówi to, co myśli, wypowiedział się na temat owej listy aktorów podczas ostatniego wywiadu.

Zawsze dokładnie sprawdzam aktorów i szefów produkcji, robiąc rekonesans wśród zaufanych reżyserów, aktorów, producentów i członków ekipy. Jeśli okazuje się, że są palantami, nie zatrudniam ich. Mam niektóre takie nazwiska, których nigdy bym nawet nie rozważał. Jeśli mają problemy z temperamentem, natychmiast dokonuję zmiany w obsadzie. Życie jest zbyt krótkie, by marnować je na dupków. To samo dotyczy spóźnień, których nie znoszę lub nieprzygotowania. Mam długą listę aktorów, tych pierwszoligowych i nie, z którymi nigdy nie będę pracował z tych powodów.

Gunn dodał również, że nigdy nie skreśla kogoś na starcie i oferuje pełnie wsparcia, by wykrzesać ze swoich podopiecznych maksymalną ilość sił i talentu.

Kiedy możemy się spodziewać nowych Strażników Galaktyki?

Klip zaprezentowany fanom zebranym na panelu ukazał postać Gamory, która po wydarzeniach w ostatniej części Avengersów dołączą do drużyny Ravengers. Oprócz tego w zwiastunie zaprezentowano również postać High Evolutionary, w którego wcieli się Chukwudi Iwuji, oraz psa Cosmo, któremu głosu użyczy Maria Bakalova.

Takie informacje dostarczył nam ostatni Comic-Con. Sam temat nadchodzącej produkcji stale podgrzewają też osoby przy nim pracujące. Reżyser – James Gunn – podczas rozmowy z The Hollywood Reporter podzielił się swoimi przemyśleniami na temat filmu.

Ten film będzie o wiele większy od poprzednich dwóch. Będzie też o wiele bardziej emocjonalny. A do tego o wiele dłuższy niż poprzednie części. Będzie po prostu większy pod każdym względem

– mówi reżyser.

Film swoją premierę będzie miał 5 maja 2023 roku i będzie należał do piątej fazy Marvela.

James Gunn nie podejmie współpracy ze wszystkimi. Reżyser ujawnił, że ma czarną listę aktorów, z którymi jego drogi się nie skrzyżują. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →