fot. materiały prasowe

James Gunn ma prywatną listę aktorów, z którymi nigdy nie będzie współpracował


29 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

James Gunn nie podejmie współpracy ze wszystkimi. Reżyser ujawnił, że ma czarną listę aktorów, z którymi jego drogi się nie skrzyżują.

Współpraca nie dla każdego

James Gunn, który zasłynął jako reżyser Strażników Galatyki, cieszący się rosnącym uznaniem w kinematograficznym świecie, ma w swoim życiu kilku aktorów, z którymi nie chciałby nigdy współpracować. Dlaczego? Powodem jest brak przygotowania czy może umiejętności?

Przeczytaj także: Strażnicy Galaktyki 3 będą zdecydowanie dłuższym filmem od swoich poprzedników

Strażnicy Galaktyki 3
fot. Marvel

Reżyser, który otwarcie mówi to, co myśli, wypowiedział się na temat owej listy aktorów podczas ostatniego wywiadu.

Zawsze dokładnie sprawdzam aktorów i szefów produkcji, robiąc rekonesans wśród zaufanych reżyserów, aktorów, producentów i członków ekipy. Jeśli okazuje się, że są palantami, nie zatrudniam ich. Mam niektóre takie nazwiska, których nigdy bym nawet nie rozważał. Jeśli mają problemy z temperamentem, natychmiast dokonuję zmiany w obsadzie. Życie jest zbyt krótkie, by marnować je na dupków. To samo dotyczy spóźnień, których nie znoszę lub nieprzygotowania. Mam długą listę aktorów, tych pierwszoligowych i nie, z którymi nigdy nie będę pracował z tych powodów.

Gunn dodał również, że nigdy nie skreśla kogoś na starcie i oferuje pełnie wsparcia, by wykrzesać ze swoich podopiecznych maksymalną ilość sił i talentu.

Kiedy możemy się spodziewać nowych Strażników Galaktyki?

Klip zaprezentowany fanom zebranym na panelu ukazał postać Gamory, która po wydarzeniach w ostatniej części Avengersów dołączą do drużyny Ravengers. Oprócz tego w zwiastunie zaprezentowano również postać High Evolutionary, w którego wcieli się Chukwudi Iwuji, oraz psa Cosmo, któremu głosu użyczy Maria Bakalova.

Takie informacje dostarczył nam ostatni Comic-Con. Sam temat nadchodzącej produkcji stale podgrzewają też osoby przy nim pracujące. Reżyser – James Gunn – podczas rozmowy z The Hollywood Reporter podzielił się swoimi przemyśleniami na temat filmu.

Ten film będzie o wiele większy od poprzednich dwóch. Będzie też o wiele bardziej emocjonalny. A do tego o wiele dłuższy niż poprzednie części. Będzie po prostu większy pod każdym względem

– mówi reżyser.

Film swoją premierę będzie miał 5 maja 2023 roku i będzie należał do piątej fazy Marvela.

James Gunn nie podejmie współpracy ze wszystkimi. Reżyser ujawnił, że ma czarną listę aktorów, z którymi jego drogi się nie skrzyżują. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Współpraca nie dla […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →