Widzimy się na mieście – weekend 9 – 11 sierpnia, Warszawa


08 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Weekend w Warszawie zapewnia różnorodne i wspaniałe doznania muzyczno-kulturalne. Sprawdźcie, co się będzie działo na mieście i do zobaczenia!

Wydarzenia w piątek, 9 sierpnia w Warszawie

Weekend Sztuki – Pasaż Wiecha – Kultura W Samym Centrum

Weekend Sztuki – Pasaż Wiecha – Kultura W Samym Centrum

Gdzie:  Pasaż Wiecha

Bilety:  bezpłatne

Przez cały weekend w Warszawie będzie odbywał się Weekend Sztuki. Na Pasażu Wiecha zobaczycie koncerty, prezentacje i weźmiecie udział w dyskusjach oraz warsztatach. Koniecznie odwiedźcie Pasaż Wiecha i sprawdźcie, co się tam dzieje!

Sprawdź inne imprezy w Warszawie!


Marcelina akustycznie

Marcelina akustycznie

Gdzie:  Babie Lato

Kto:  Marcelina

Bilety:  bezpłatne

W lokalu Babie Lato już w ten weekend zaprezentuje się Marcelina. Będzie to wyjątkowy koncert, bo akustyczny. Artystka zagra materiał z najnowszej płyty Koniec wakacji, choć z pewnością nie zabraknie również starszych hitów. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne koncerty pop w Warszawie!


Lech Music Tour: xxanaxx

Lech Music Tour xxanaxx

Gdzie:  ISKRA Pole Mokotowskie

Kto:  xxanaxx

Bilety:  bezpłatne

Podczas kolejnej odsłony cyklu Lech Music Tour, w ten weekend w Warszawie zagra duet xxanaxx. Klaudia Szafrańska i Michał Wu zabiorą Was w podróż do swojej krainy elektroniki. Dajcie się ponieść i wpadnijcie do ISKRA Pole Mokotowskie, jeśli chcecie się dobrze zabawić w piątek.

Sprawdź inne koncerty z kategorii elektronika w Warszawie!


Lekko Techno na Basenie / Iskra

Lekko Techno na Basenie Iskra

Gdzie:  ISKRA Pole Mokotowskie

Kto:  Jasper, Kalicky, Marika Srbinovska, Sincz, TENES PL

Bilety:  10 zł, zapłać przed wejściem

Po koncercie zespołu xxanaxx koniecznie zostańcie w ISKRA Pole Mokotowskie. Afterparty rozkręcą Jasper, Kalicky, Marika Srbinovska, Sincz oraz TENES PL. Będzie techno, będzie rave i będzie świetna zabawa aż do świtu!

Sprawdź inne imprezy w Warszawie!v


Wydarzenia w niedzielę, 11 sierpnia w Warszawie

Daria Zawiałow – koncert dobroczynny

Daria Zawiałow - koncert dobroczynny

Gdzie:  klasztor oo. Dominikanów przy ulicy Freta

Kto:  Daria Zawiałow

Bilety:  50 zł

Weekend w Warszawie zakończymy charytatywnie, choć wcale nie na spokojnie. Daria Zawiałow i jej zespół z pewnością zadbają o to, abyście otrzymali srogą dawkę mocnej, gitarowej muzyki. Nie zabraknie rockowej energii, żywiołowości i po prostu świetnego brzmienia. Dodatkowo całkowity dochód z biletów zostanie przekazany na program dożywiania dzieci w szkołach.

Sprawdź inne koncerty pop w Warszawie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Weekend w Warszawie zapewnia różnorodne i wspaniałe doznania muzyczno-kulturalne. Sprawdźcie, co się będzie działo na mieście i do zobaczenia! Wydarzenia w piątek, 9 sierpnia w Warszawie Weekend Sztuki – Pasaż Wiecha – Kultura W Samym Centrum Gdzie:  Pasaż Wiecha Bilety:  bezpłatne Przez cały weekend w Warszawie będzie odbywał się Weekend Sztuki. Na Pasażu Wiecha zobaczycie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także