Widzimy się na mieście – weekend 9 – 11 sierpnia, Wrocław


08 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Zastanawiacie się jak spędzić weekend we Wrocławiu? Śpieszymy z odpowiedzią! Oto nasze propozycje. Mamy nadzieję, że widzimy się na mieście!

Wydarzenia w sobotę, 10 sierpnia we Wrocławiu

Rasmentalism x Forma Płynna

Rasmentalism x Forma Płynna

Gdzie: Forma Płynna – Beach Bar

Kto:  Rasmentalism

Bilety:  bezpłatne

Tradycyjnie już we Wrocławiu zapraszamy do Forma Płynna – Beach Bar. Tym razem zagra dla Was grupa Rasmentalism. Nie zabraknie największych hitów z ponad dziesięcioletniej współpracy zespołu. Oprócz tego usłyszycie również materiał z nadchodzącej płyty.

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Koncert Perfect Son w ZaZoo Beach Bar

Koncert Perfect Son w ZaZoo Beach Bar!

Gdzie:  ZaZoo Beach Bar

Kto:  Perfect Son

Bilety:  bezpłatne

W ten weekend we Wrocławiu czeka Was również koncert Perfect Son. Tobiasz Biliński, który ukrywa się pod tym pseudonimem to jedno z ciekawszych odkryć muzycznych ostatniego czasu. Wydał debiutancki album pod szyldem legendarnej, amerykańskiej wytwórni Sub Pop i podbija świat swoimi dźwiękami. W ten weekend z pewnością podbije również Wrocław!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa we Wrocławiu!


Kup piwo dla zwierzaka na Nocnym Targu Tęczowa

Kup piwo dla zwierzaka na Nocnym Targu Tęczowa

Gdzie:  Nocny Targ Tęczowa

Bilety:  bezpłatne

Niech Was nie zmyli ta odrzucająca nazwa! Kup piwo dla zwierzaka to piękna inicjatywa. Wiadomo, że oprócz imprez, Nocny Targ Tęczowa słynie także z pysznego jedzenia i dobrych trunków. W ten weekend dochód z każdego zakupionego posiłku i piwa zostanie przekazany na walkę z hodowlą zwierząt na futra. Przyjdźcie, bawcie się dobrze i jednocześnie pomagajcie!

Sprawdź inne akcje miejskie we Wrocławiu


Wydarzenia w niedzielę, 11 sierpnia we Wrocławiu

Stand-up na Tęczowej, Nocny Targ Tęczowa

Stand-up na Tęczowej ☆ Nocny Targ Tęczowa

Gdzie:  Nocny Targ Tęczowa

Kto:  Marcin Zbigniew Wojciech, Kuba Dąbrowski

Bilety:  bezpłatny

Jakby ktoś się uparł to weekend we Wrocławiu może rozpocząć i zakończyć na Nocnym Targu Tęczowa. Ta miejscówka żyje 24/7! W niedzielę wpadnijcie tradycyjnie na stand-up, którego tym razem głównymi gwiazdami będą Marcin Zbigniew Wojciech oraz Kuba Dąbrowski. Do zobaczenia!

Sprawdź inne wydarzenia stand up we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Zastanawiacie się jak spędzić weekend we Wrocławiu? Śpieszymy z odpowiedzią! Oto nasze propozycje. Mamy nadzieję, że widzimy się na mieście! Wydarzenia w sobotę, 10 sierpnia we Wrocławiu Rasmentalism x Forma Płynna Gdzie: Forma Płynna – Beach Bar Kto:  Rasmentalism Bilety:  bezpłatne Tradycyjnie już we Wrocławiu zapraszamy do Forma Płynna – Beach Bar. Tym razem zagra dla […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także