Widzimy się na mieście – weekend 9 – 11 sierpnia, Trójmiasto


08 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Weekend w Trójmieście jak zawsze intensywny. Nie zabraknie dobrej zabawy, ciekawych doznań i wrażeń – zwłaszcza tych muzycznych. Spotkajmy się na mieście!

Wydarzenia w piątek, 9 sierpnia w Trójmieście

Wisłoujście 2019

wisloujscie 2019

Gdzie:  Twierdza Wisłoujście

Kto:  ksamit, Agim, An On Bast, Angelo Mike, Beskres by KAMP!, Błażej Malinowski, Catz’ N Dogz, Chriss Jaxx, Concept Of Thrill, Cranz, Deas, Diana d’Rouze i wielu innych

Bilety:  100 – 159 zł, kup na Biletomat.pl

Letnie święto muzyki elektronicznej w nadmorskiej Twierdzy Wisłoujście powraca! Już w ten weekend w Trójmieście niezapomniana impreza, podczas której zagrają między innymi Aksamit, Agim, An On Bast, Angelo Mike, Beskres by KAMP!, Błażej Malinowski, Catz’ N Dogz, Chriss Jaxx, Concept Of Thrill, Cranz, Deas i Diana d’Rouze. Wisłoujście to dwudniowa dawka elektronicznych wrażeń, których nie możecie przegapić!

Sprawdź inne festiwale w Trójmieście


Rosalie. Before Boris Beloved #CopaGarden

rosalie w Trójmieście

Gdzie:  Jedz Pij Tańcz, Gdynia

Kto:  Rosalie.

Bilety:  bezpłatne

Dla miłośników trochę lżejszych elektronicznych brzmień połączonych z hip-hopem i niebywałym głosem również mamy ciekawą propozycję. Już w ten weekend w Trójmieście zagra Rosalie! Wpadajcie w piątek do Jedz Pij Tańcz i bawcie się najlepiej!

Sprawdź inne koncerty z kategorii elektronika w Gdańsku!


Elektryków X Wczasy

Elektryków X Wczasy

Gdzie:  Ulica Elektryków, Gdańsk

Kto:  Wczasy

Bilety:  bezpłatne

Przebojowość lat 80. i 90., mocne teksty i żywiołowe, energetyczne koncerty, to coś, za co pokochacie Wczasy. W ten weekend w Trójmieście duet zagra na Ulicy Elektryków w Gdańsku. Bądźcie!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Gdańsku


Wydarzenia w sobotę, 10 sierpnia w Trójmieście

Coke Sssummer Gdańsk – Smolasty, Holak

Coke Sssummer Gdańsk - Smolasty, Holak

Gdzie:  Ulica Elektryków, Gdańsk

Kto:  Holak, Smolasty

Bilety:  bezpłatne

Coke Sssummer Music Tour to wyjątkowe koncerty na wyjątkowej scenie, w którą zamieni się specjalna boombox-ciężarówka. W ten weekend w Trójmieście zagrają na niej przedstawiciele sceny hip-hopowej: Holak oraz Smolasty. Oprócz tego, na imprezie pojawi się ekipa Abstrachuje, z którą będziecie mieli okazję się spotkać. Do zobaczenia an Ulicy Elektryków już w sobotę!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdańsku


Wydarzenia w niedzielę, 11 sierpnia

Mikromusic Acoustic Trio / Sopot

mikromusic w sopocie

Gdzie:  Hotel Haffner, Sopot

Kto:  Mikromusic

Bilety:  70 zł

Weekend w Trójmieście zakończymy na spokojnie. Niedzielny wieczór umilą nam dźwięki serwowane przez zespół Mikromusic, który tym razem wystąpi jako trio i zaprezentuje akustyczne wersje swoich utworów. Zapraszamy do Hotelu Haffner w Sopocie na ten wyjątkowy, kameralny koncert!

Sprawdź inne koncerty pop w Sopocie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Weekend w Trójmieście jak zawsze intensywny. Nie zabraknie dobrej zabawy, ciekawych doznań i wrażeń – zwłaszcza tych muzycznych. Spotkajmy się na mieście! Wydarzenia w piątek, 9 sierpnia w Trójmieście Wisłoujście 2019 Gdzie:  Twierdza Wisłoujście Kto:  ksamit, Agim, An On Bast, Angelo Mike, Beskres by KAMP!, Błażej Malinowski, Catz’ N Dogz, Chriss Jaxx, Concept Of Thrill, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także