Weekendowa mapa Polski – zobacz, co się dzieje w mieście, w którym spędzasz weekend


26 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Przed nami ostatni weekend wakacji. Sprawdźcie, gdzie najlepiej spędzicie go w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście!

Gdzie się wybrać w weekend?

Żarty się skończyły, wakacje właśnie dobiegają końca. W ostatni weekend tego lata czas odpalić wrotki i dobrze się zabawić! A może po prostu wychillować i odpocząć? Mamy coś zarówno dla fanów pierwszej, jak i drugiej opcji!

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych miejscówek w największych miastach w Polsce, które pozwolą Wam poczuć wakacyjny klimat pomimo kończącego się już lata. Sprawdźcie, co Was czeka w ten weekend w Warszawie, Krakowie Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście!

Zobacz również kalendarz wydarzeń w całej Polsce

Weekendowa mapa polski - długi weekend Boże Ciało
Fot. Wojtek Kobylański

Zobacz, jakie miejsca warto odwiedzić w weekend w Warszawie

BARdzo bardzo

BARdzo bardzo to klub muzyczny mieszczący się w samym sercu Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej 11. To miejsce tworzone z pasji, która realizowana jest przez bogate kalendarium wydarzeń: koncerty, spotkania, oraz imprezy klubowe. Już w ten weekend czekają Was: koncert grupy Neons oraz Jazz Session #99 z grupą Nu Fonia na czele. Bądźcie!

BARdzo bardzo

Komisariat 17

Chcecie poznać stolicę od trochę innej strony niż gwarne i zatłoczone centrum? Intryguje Was warszawski Grochów? Odwiedźcie Komisariat 17! To nowa, lokalna knajpka, w której znajdziecie piwa rzemieślnicze, cydry, wino, wódki, nalewki, oranżadę grochowską, Club Mate oraz archiwalne i współczesne zdjęcia i plany Grochowa. Dodatkowo, ten weekend w Komisariacie 17 umili swoim koncertem człowiek, który Grochów zna jak własną kieszeń – szymonmówi!

Komisariat 17

Sprawdź wszystkie wydarzenia w Warszawie


Zobacz, jakie miejsca warto odwiedzić w weekend w Krakowie

Zet Pe Te

To jedno z najważniejszych miejsc na kulturalno-rozrywkowej mapie Krakowa, którego nie możecie przegapić, jeśli poszukujecie muzycznych doznań. Te w najbliższy weekend z pewnością zapewni Wam Czeluść Festiwal – prawdziwe, dwudniowe święto muzyki. Czekają Was dwie sceny i kilkudziesięciu artystów, będących reprezentantami nowej fali hip-hopu oraz producentów muzyki bassowej. Wszystko to w mrocznej i klimatycznej atmosferze, z której słynie Czeluść. Bądźcie!

Zet Pe Te

Kino Kijów

Kino Kijów to nowoczesne kino z tradycją, w ofercie którego znajdują się cztery profesjonalnie wyposażone sale. To także centrum rozrywki, gdzie oprócz filmów można zobaczyć koncerty, transmisje oper LIVE HD, kabarety oraz spektakle teatralne. Z pewnością nie będziecie się tu nudzić w nadchodzący weekend, bowiem do wyboru macie spektakl komediowy Weekend z R. oraz koncert Sławka Uniatowskiego. Nie przegapcie!

Kino Kijów

Sprawdź wszystkie wydarzenia w Krakowie


Zobacz, jakie miejsca warto odwiedzić w weekend w Poznaniu

Zagro Plaża Rataje

Zagro Plaża Rataje to idealne miejsce na wakacyjny chill. Słońce, plaża, dobre jedzenie i świetna ekipa. To wszystko nad samą Wartą, a jednocześnie blisko centrum Poznania. Atrakcje zarówno dla młodych, jak i starszych. Koncerty, wydarzenia, szaleństwo! Czego chcieć więcej? Wpadnijcie w ten weekend na silent disco, zumbę w zagro oraz imprezę Chillout Dub Session vol. 3 // powered by 9mile sOUNd!

Zagro Plaża Rataje

Dragon Social Club

Dragon to jedno z ulubionych miejsc Poznaniaków! Miejsce, gdzie muzyk jazzowy spotyka się z malarzem, a informatyk zerka lubieżnie na gibkie ciało tancerki, gdzie plastyk wypija po północy smutnego Lecha, a socjolog z urzędniczką konsumują kolejną wiśniówkę. Poza wszechobecną dekadencją, to również miejsce tętniące kulturą. Choćby w najbliższy weekend czeka Was tu koncert grupy Kurws, a do tego relaks podczas niedzielnego Yin Joga z Weroniką i spektakl dla Dzieci – Dziwne Zwierzęta.

Dragon Social Club

Sprawdź wszystkie wydarzenia w Poznaniu


Zobacz, jakie miejsca warto odwiedzić w weekend we Wrocławiu

Ogródek Bar Plażowy

Plaża, muzyka, koncerty i szereg innych atrakcji dla każdego! To wszystko znajdziecie w jedynym Ogródku Plażowym na wrocławskiej Klecinie. Pełen relaks w wakacyjnym słońcu urozmaicą Wam w ten weekend takie aktywności, jak silent disco, koncert RAU oraz kubańska fiesta na zakończenie wakacji. Nie może Was zabraknąć!

Ogródek Bar Plażowy

Klubokawiarnia Recepcja

Recepcja to klubokawiarnia i punkt informacyjny, który dołącza do sieci miejsc Strefy Kultury Wrocław. Zlokalizowana jest w intrygującej przestrzeni neonowego podwórka przy Ruskej 46. Wpadnijcie w ten weekend sprawdzić, jak prezentuje się ta nowa, wrocławska miejscówka. Czeka Was Silent Disco pod neonami oraz koncert zespołu Niemoc.

Klubokawiarnia Recepcja

Sprawdź wszystkie wydarzenia we Wrocławiu


Zobacz, jakie miejsca warto odwiedzić w weekend w Trójmieście

SCG Stocznia Centrum Gdańsk

Stocznia Centrum Gdańsk to nowe serce miasta, w którym wolność jest stylem życia. To miejsce, gdzie na nowo patrzymy na miasto od strony wody, a historia łączy się z nowoczesnością. Oczywiście, nie zabraknie tu również miejsca na kulturę. Przyjdźcie sprawdzić tę nową miejscówkę w Gdańsku już w ten weekend. Swój koncert w sobotę zagra Maria Peszek!

SCG Stocznia Centrum Gdańsk

Park Oliwski

Park Oliwski to must have podczas pobytu w Trójmieście dla wszystkich miłośników spacerów w pięknych okolicznościach przyrody. Warto odwiedzić to miejsce szczególnie w najbliższy weekend, podczas którego odbędzie się tam XV Międzynarodowy Festiwal Mozartowski Mozartiana. Prawdziwa gratka dla fanów muzyki klasycznej!

Park Oliwski Gdańsk

Sprawdź wszystkie wydarzenia w Trójmieście


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Przed nami ostatni weekend wakacji. Sprawdźcie, gdzie najlepiej spędzicie go w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Gdzie się wybrać w weekend? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →