Widzimy się na mieście – weekend 9 – 11 sierpnia, Kraków


08 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Najbliższy weekend w Krakowie zapowiada się mocno elektronicznie, jeśli chodzi o muzykę. Głównie za sprawą Czeluść Festiwal oraz imprez klubowych, które na Was czekają. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 9 sierpnia w Krakowie

Czeluść Festiwal 2019

Czeluść Festiwal 2019

Gdzie:  Klub Zet Pe Te

Kto:  P.A.F.F., MAJOR SPZ, KOSA, KAZ BAŁAGANE, Guzior, Gedziula, Sokos, Da Vosk Docta, brothel., Żabson, MOBBYN, LANEK, CZELUŚĆ i inni

Bilety:  130 – 300 zł

Kolejna edycja Czeluść Festiwal startuje już w ten weekend w Krakowie. Przez trzy najbliższe dni w Klubie Zet Pe Te czekają Was najmocniejsze bity i najlepsza zabawa. Zagrają: P.A.F.F., MAJOR SPZ, KOSA, KAZ BAŁAGANE, Guzior, Gedziula, Sokos, Da Vosk Docta, brothel., Żabson, MOBBYN, LANEK, CZELUŚĆ, ale to tylko część przedstawicieli ogromnego line-upu, jaki na tegoroczny festiwal przygotowali organizatorzy. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Krakowie!


Nocna Zmiana, czyli pierwszy krakowski nocny market!

Nocna Zmiana, czyli pierwszy krakowski nocny market!

Gdzie:  Hala 100-lecia Cracovii 

Bilety:  bezpłatne

W Krakowie otworzono pierwszy nocny market. W ten weekend zapraszamy Was na kolejną jego odsłonę. Od piątku do niedzieli przyjdźcie do Hali 100-lecia Cracovii, gdzie będzie na Was czekać pyszny street food, rzemieślnicze napoje i dobra muzyka. Otwarte oczywiście tylko w godzinach wieczornych i nocnych!

Sprawdź inne wydarzenia w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 10 sierpnia w Krakowie

MOJO x Prozak 2.0

MOJO x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0

Kto:  Ciechan, Dwabe, Karbid, Prometh, Szanowny

Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Jak zawsze zapraszamy również do Prozak 2.0, gdzie w ten weekend zagrają Ciechan, Dwabe, Karbid, Prometh oraz Szanowny. Potańczycie, wypijecie, ale przede wszystkim będziecie się świetnie bawić!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Kino letnie w Galerii Krakowskiej

kino letnie w Krakowie

Gdzie:  Galeria Krakowska

Bilety:  bezpłatne

Kto nie lubi zrelaksować się w weekend przy dobrym filmie? Jeszcze lepiej ogląda się go z przyjaciółmi, w ciepły wieczór, na świeżym powietrzu. Nie wierzycie? Sprawdźcie już w tę sobotę w Galerii Krakowskiej, gdzie będzie na Was czekało kino letnie. Co będziemy oglądać? To możecie wybrać sami, o tu.

Sprawdź inne wydarzenia w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Najbliższy weekend w Krakowie zapowiada się mocno elektronicznie, jeśli chodzi o muzykę. Głównie za sprawą Czeluść Festiwal oraz imprez klubowych, które na Was czekają. Sprawdźcie! Wydarzenia w piątek, 9 sierpnia w Krakowie Czeluść Festiwal 2019 Gdzie:  Klub Zet Pe Te Kto:  P.A.F.F., MAJOR SPZ, KOSA, KAZ BAŁAGANE, Guzior, Gedziula, Sokos, Da Vosk Docta, brothel., Żabson, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także