Lech Music Tour: xxanaxx

9 sierpnia 2019, Piątek

ISKRA Pole Mokotowskie

Wawelska 5, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Czas na kolejny przystanek na trasie Lech Music Tour. Tym razem porwą nas brzmienia elektroniki. Wracamy do Iskry, gdzie 9 sierpnia zagra dla Was duet xxanaxx!
Xxanaxx to warszawski zespół, który tworzą Klaudia Szafrańska i Michäl Wu. Wyjątkowy wokal Klaudii i muzyczny kunszt Michała dają połączenie, które mocno namieszało w polskiej muzyce elektronicznej. Wszystko zaczęło się, gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2012, skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę.
Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear” ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory „Broken Hope” czy „Got U Under”.
Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape, a teraz będziecie mogli posłuchać go także w warszawskiej Iskrze!


Zobacz także