Daria Zawiałow – koncert dobroczynny

11 sierpnia 2019, Niedziela

Dominikanie Warszawa - Freta

Freta 10, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Zapraszamy na kolejny koncert dobroczynny organizowany w ramach cyklu Charytatywna_Kultura, tym razem na pełny rockowej energii, żywiołowości i świeżego brzmienia koncert Daria Zawiałow wraz z zespołem. Artyści zagrają w Sali Prowincjalskiej w klasztorze oo. Dominikanów przy ulicy Freta 10 w Warszawie.

Wstęp na koncert zapewni zakup cegiełki w cenie 50 złotych do nabycia online na portalu EKOBILET: https://ekobilet.pl/charytatywnifreta/koncert-dobroczynny—daria-zawialow-1564505829925/370819-bilety-na-koncert oraz w kawiarni dobroczynna (ul. J. Dąbrowskiego 30) lub w dniu koncertu na miejscu od godziny 19:00.

Całkowity dochód z cegiełek zostanie przeznaczony na dofinansowanie programu dożywiania dzieci w szkołach w całej Polsce, prowadzonego przez Grupę Charytatywni Freta.

Daria Zawiałow to wszechstronna artystka – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka – która klika lat temu przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Wyróżniają ją wyjątkowy głos i wyrazista osobowość sceniczna. Do tej pory artystka wydała dwa albumy – debiutancki „A Kysz!”, który ukazał się w 2017 roku oraz „Helsinki”, którego można słuchać od kilku miesięcy.
Daria Zawiałow wraz z producentem Michałem Kushem stworzyli autorską wersję utworu Wojciecha Młynarskiego „Jeszcze w zielone gramy”, który w styczniu 2018 roku wspiął się na 1 miejsce „Listy przebojów Programu Trzeciego”.
Daria Zawiałow otrzymała 2 nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach „Fonograficzny debiut roku” oraz „Album roku alternatywa”.
Niedzielny koncert Darii Zawiałow wypełnią piosenki z najnowszego albumu oraz przeboje dobrze znane z anten radiowych.

Koncert dobroczynny odbędzie się w ramach Jarmarku św. Jacka – Jarmark na Freta organizowanego przez grupę Charytatywni Freta. Jarmark jest corocznym wydarzeniem, któremu towarzyszą koncerty, spotkania autorskie oraz warsztaty i animacje dla najmłodszych i starszych uczestników.

Grupa Charytatywni Freta działa przy klasztorze oo. Dominikanów w Warszawie od 2011 roku. Jej zadaniem jest pomaganie ubogim i potrzebującym dzieciom oraz ich rodzinom. Prowadzi program dożywiania w szkołach, którym objętych jest ok. 240 dzieci w całej Polsce oraz współpracuje z fundacjami, grupami i świetlicami działającymi przy klasztorach dominikańskich. Oprócz tego do potrzebujących rodzin trafia pomoc w postaci paczek świątecznych czy wyprawek szkolnych. Podopieczni grupy korzystają z programu korepetycji, stypendiów naukowych i sportowych, opieki medycznej i psychologicznej, warsztatów teatralnych, artystycznych i kulinarnych, ferii w mieście oraz wyjazdów wakacyjnych.


Zobacz także