Widzimy się na mieście – weekend 26 – 28 lipca, Warszawa


25 lipca 2019

Podziel się newsem:

W stolicy nie można się nudzić. Sprawdźcie jakie propozycje przygotowaliśmy dla Was na spędzenie tego weekendu w Warszawie!

Wydarzenia w piątek, 26 lipca w Warszawie

Royal Blood w Warszawie

Royal Blood w Warszawie

Gdzie:  Palladium

Kto:  Royal Blood

Bilety:  SOLD OUT

Po genialnym koncercie na Open’er Festival w 2017 roku jedna z topowych grup rockowych wraca na klubowy koncert do Polski! Już w ten weekend Royal Blood zagra w Warszawie, w teatrze Palladium. Mamy nadzieję, że zdążyliście kupić bilety na to kameralne wydarzenie, bo zapowiada się istny ogień pod sceną!

Sprawdź inne koncerty rock w Warszawie!


Urodziny Kebsa x Sokół / Ras / Hades / W.E.N.A

Urodziny Kebsa x Sokół Ras Hades W.E.N.A w Warszawie

Gdzie:  ISKRA Pole Mokotowskie

Kto:  DJ Kebs, Sokół, Ras, HADES, W.E.N.A.

Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

W ten weekend w Warszawie zapraszamy Was również na wyjątkową, urodzinową imprezę DJa Kebsa! Na scenie pojawią się wyjątkowi goście: Sokół, Ras, HADES, W.E.N.A. Oczywiście po głównym koncercie – afterparty z DJami. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Warszawie


Audioriver 2019

Audioriver 2019

Gdzie:  Płock

Kto:  Catz 'n Dogz, Polo & Pan, The Blaze, Jon Hopkins, Modeselektor, Mall Grab, The Black Madonna, Enrico Sangiuliano, Kolsch, Oliver Huntemann, Charlotte De Witte, Fjaak, Shlomo, Blawan, BOKKA i inni

Bilety:  SOLD OUT

Spragnionym elektronicznych wrażeń polecamy wybrać się na małą wycieczkę. Oczywiście do Płocka, gdzie już w ten weekend rusza Audioriver Festival! Wśród występujących artystów znajdą się m.in.: Catz' n Dogz, Polo & Pan, The Blaze, Jon Hopkins, Modeselektor, Mall Grab, The Black Madonna, Enrico Sangiuliano, Kolsch, Oliver Huntemann, Charlotte De Witte, Fjaak, Shlomo, Blawan, Bokka, Atari Wu i wielu innych. Musicie tam być!

Sprawdź inne festiwale w Warszawie!


Wydarzenia w sobotę, 27 lipca w Warszawie

Olga Polikowska w Spritz Bar

Olga Polikowska w Spritz Bar Warszawa

Gdzie:  Spritz Bar

Kto:  Olga Polikowska

Bilety:  bezpłatne

Na kolejnym koncercie urodzinowym Aperola wystąpi Olga Polikowska! Artystka zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej EPki Blask. Z pewnością nie zabraknie jej najnowszego, wakacyjnego singla Szum. Spodziewajcie się sporej dawki chilloutowego electro-popu!

Sprawdź inne koncerty z kategorii elektronika w Warszawie!


Powstawanie. / Miuosh x FDG. Orkiestra + goście

miuosh warszawa

Gdzie:  Park Wolności, Muzeum Powstania Warszawskiego

Kto:  Miuosh, Natalia Grosiak, Wojciech Waglewski, Bela Komoszyńska, Natalia Grosiak, Daria Ryczek, Mateusz Konieczny

Bilety:  25 zł

Już ten w ten weekend w Warszawie – wyjątkowy koncert Miuosha. Muzyk zagra w Parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego z okazji 75. rocznicy tego wydarzenia. Na scenie obok rapera pojawią się wyjątkowi goście: Natalia Grosiak, Wojciech Waglewski, Bela Komoszyńska, Natalia Grosiak, Daria Ryczek oraz Mateusz Konieczny. Artyści zaprezentują piosenki z najnowszej płyty POP. Miuosha oraz kilka nowych, przygotowanych specjalnie na tę okazję utworów.

Sprawdź inne koncerty pop w Warszawie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

W stolicy nie można się nudzić. Sprawdźcie jakie propozycje przygotowaliśmy dla Was na spędzenie tego weekendu w Warszawie! Wydarzenia w piątek, 26 lipca w Warszawie Royal Blood w Warszawie Gdzie:  Palladium Kto:  Royal Blood Bilety:  SOLD OUT Po genialnym koncercie na Open’er Festival w 2017 roku jedna z topowych grup rockowych wraca na klubowy koncert […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także